Шполянська громада передала військовим ще один автомобіль

Автомобілі марки Mitsubishi L200 — одні з кращих серед пікапів, відомі своєю міцністю і витривалістю. Вони є надійними помічниками для військових у виконанні бойових завдань на перших лініях фронту. 4 листопада 2023 року авто цієї моделі від усієї Шполянської громади передали нашим воїнам-землякам, які тримають оборону на запорізькому напрямку.
Авто придбали у Литві представники Благодійного фонду (БФ) «Крила», який займається мілітарною допомогою військовим і постраждалим від ворожих дій цивільним. Фонд тісно співпрацює зі Шполянською міською радою на засадах волонтерського партнерства й підписаного у квітні цього року меморандуму про співпрацю у сфері благодійної діяльності.
Зазначимо, що нині у Балтійських країнах спостерігається дефіцит пікапів, особливо Mitsubishi L200 в робочому стані та ще й з лівостороннім кермом.
Транспорт передали водію-волонтеру зі Шполи Віктору Шульзі на туристичному артоб’єкті «Серце України», що символізує єдність всіх областей і регіонів нашої Батьківщини, за участю Олега Кошового, в.о. міського голови, Сергія Осадчука, керівника БФ «Крила», і в присутності дружини одного з військових Тетяни.
Загальна сума витрат на автомобіль, ураховуючи його вартість, доставку в Україну, обслуговування й відправку на фронт, становить 346 200 грн. Ці кошти зібрані жителями нашої ОТГ, України і закордонних благодійників. Завзято й натхненно на донати ЗСУ працювали заклади освіти, культури й позашкілля міської громади, які спільно зібрали та передали 1000 євро та 820 грн. До збору долучився місцевий приватний підприємець Павло Мальчик, задонативши 50 000 грн. Величезна подяка і шана кожному за посильну допомогу!
Зазначимо, що авто, яке вже передали 5 листопада, вирушило зі Шполи з вантажем підтримки. З Центру гуманітарної допомоги Шполянської міської ради ОТГ надано гумові чоботи, які придбав Іван Галушко — постійний помічник Центру, маскувальні сітки, чай, каву, сухі супи, мівіну, печиво, енергетики, консерви, листи з побажаннями від дітей. Від БФ «Крила» в авто загрузили буржуйку, 3 ящики енергетичних напоїв, комплект зимової гуми з дисками, маскувальну сітку, тент для накриття кузова.
З ініціативи Шполянської міської ради неодноразово проводилися благодійні ярмарки, концерти, інші акції, історико-просвітницький фестиваль «Товмацький курінь». Скриньки БФ «Крила» наповнювались благодійними гривнями на урочистих останніх дзвінках і випускних вечорах у школах, на вуличних концертах талановитої й творчої молоді.
Наші земляки вже отримали такий необхідний для виконання різних завдань транспортний засіб і надсилають щиру вдячність жителям громади. Ми вкотре пересвідчуємося, що донати на армію важливі , і що захисникам цінна не лише для виконання бойових завдань, а й для збереження життя наша вчасна підтримка.
Шполянська міська рада висловлює щиру вдячність всім жителям і гостям громади за перераховані на рахунки й наповнені коштами скриньки БФ. За організовані благодійні ярмарки і концерти дякуємо комунальним закладам: Центру культури та дозвілля, Центру дитячої та юнацької творчості учнівської молоді, мистецькій школі, закладам загальної середньої і дошкільної освіти міської громади, старостинським округам і жителям всіх населених пунктів нашої ТГ.
Нагадуємо, що нині триває збір на квадрокоптер Mavic та спеціальні антени до нього.
Продовжуємо наполегливо працювати і допомагати армії!
Реквізити відкритого рахунку в АТ «ОЩАДБАНК» гривня, долар, євро
МФО 354507
ЄДРПОУ 44676876
Рахунок: UA263545070000026006300099288
Отримувач: БО «БЛ. ФОНД ДОП. ПОСТ. ВІД ВІЙНИ «КРИЛА»
Банк отримувач: Філія Черкаське ОУ АТ Ощадбанк м. Черкаси
Або на карту безпечний переказ коштів
Готівку можна донатити у скриньки БФ «Крила», які знаходяться на таких локаціях:
· Шполянський міський парк дитячого дозвілля;
· артоб’єкт «Серце України»;
· кафе-ресторан «Сакура» (вул. І. Гончара, 37а);
· магазин «RemPC_Service» (вул. Національна, 6, навпроти прокуратури)
· офіс БФ «Крила» (вул. Волонтерська, 2; приміщення «Ощадбанку» (2-й поверх), вхід поруч із банкоматом «Ощадбанку».
Крім того, можна звернутися до будь-якої каси «Ощадбанку» і покласти гроші на рахунок: м. Шпола, вул. Волонтерська, 2.
Поділитись:
Перейти до вмісту