Таланти поруч з нами

9 листопада в Україні відзначається День працівників культури та майстрів народного мистецтва. Представники цієї прекрасної професії вносять свій, без перебільшення, вагомий вклад у відродження національної культури, її збереження і популяризацію серед українців.
З нагоди професійного дня в читальній залі Шполянської міської бібліотеки відбулося відкриття виставки робіт неперевершених майстрів нашої громади під назвою «Таланти поруч з нами». Свою творчість на розсуд присутніх представили: Берестецький Анатолій Дмитрович, Вовк Лідія Миколаївна та Різник Марина Миколаївна.
Анатолій Берестецький — талановитий музикант, художник, який творить свої полотна в жанрі пейзаж.
Анатолій Дмитрович усе життя пропрацював на культурній ниві: 15 років працював директором Будинку культури в с. Василівка на Дніпропетровщині, а коли переїхав з родиною на Шполянщину, довгий час очолював районний Будинок культури. Природа нагородила його неймовірними талантами, тому він дуже гарно співає та грає на різних інструментах, зокрема на саксофоні. У картинах теж бачимо неймовірно проникливу душу автора. Присутні уважно слухали розповідь художника, а також охоче ставили йому запитання.
Наступною про своє хобі, натхнення, справу для душі розповіла шполянка Лідія Вовк. Вона також віддала своє життя культурі, працювала в районному Будинку культури, а на заслуженому відпочинку захопилася плетінням з рогози та листя кукурудзи. Це надзвичайно кропітке, але дуже цікаве заняття. Майстриня із величезним захопленням розповідала присутнім про нього і навіть показала матеріал, який використовує в роботі.
Марина Різник працює бібліотекарем в Топильнянській публічно-шкільній бібліотеці, при якій організувала гурток «Винахідник». Цю молоду, вродливу й талановиту викладачку дуже люблять дітки. Вона творить у різних техніках, але особливо захоплюється квілінгом. На жаль, майстриня не змогла бути присутня на заході.
Ірина Каландирець, заступник міського голови, привітала присутніх, висловила захоплення такими непересічними талантами наших земляків, побажала їм міцного здоров’я, натхнення, подальших творчих звершень, мирного переможного світанку.
Леся Осадчук, директор КЗ «Центр культури та дозвілля» Шполянської міської ради ОТГ, дібрала неймовірну кількість теплих слів для кожного митця, чиї роботи стали окрасою читальної зали, а також нагадала присутнім, завдяки кому маємо можливість проводити всі культурно-мистецькі заходи, і наголосила на тому, що ми повинні неспинно допомагати нашим воїнам. Також Леся Анатоліївна вручила подяки Центру культури та дозвілля майстрам декоративно-ужиткового мистецтва Різник М.М. і Вовк Л.М. і художнику-аматору Берестецькому А.Д.
Творча зустріч пройшла у надзвичайно затишній і невимушеній атмосфері, залишивши по собі незабутні враження, які бувають тільки після спілкування з приємними, світлими людьми, котрі своїм добром і талантом надихають інших.
Виставка робіт майстрів народного мистецтва «Таланти поруч з нами» діятиме впродовж 10 днів —із 7 по 17 листопада. Запрошуємо всіх охочих поринути у світ прекрасного, створений нашими земляками!
Поділитись:
Перейти до вмісту