Підписано меморандум про співпрацю задля розвитку громади

14 листопада 2023 року в Шполянській міській територіальній громаді з робочим візитом побували фахівці Черкаської агенції регіонального розвитку.
У ході діалогу, метою якого стало відновлення співпраці у сфері розвитку громади, Ілона Приходько, директорка Агенції, Катерина Шепель, проєктний менеджер з регіонального розвитку, Сергій Демиденко, консультант Агенції, розповіли про напрямки своєї діяльності, одними із яких є консультування й підтримка в написанні грантових заявок, пошуку грантових програм.
В.о. міського Олег Кошовий, його заступник Ірина Каландирець та начальник відділу інвестиційного та соціально-економічного розвитку Вікторія Захарчук окреслили очікувані вектори подальшої взаємодії з Агенцією, із якою громада співпрацює з моменту утворення, має спільні напрацювання. Під час зустрічі сторони обговорили можливості співробітництва в наступних сферах: інвестиції, стратегічні документи розвитку громади, підприємництво, функціонування індустріального парку.
🖊Підсумком діалогу стало підписання Меморандуму про співпрацю. Попереду спільні плани й ініціативи. Працюємо на проєктний і продуктивний результат!
Поділитись:
Перейти до вмісту