За рахунок французьких інвесторів відремонтовано санвузли в місці, де проживають екстрено евакуйовані українці

Віднедавна два оновлені санвузли має приміщення для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб в селі Лебедин. Наразі там мешкають пенсіонери, особи з інвалідністю із Донеччини, у яких повністю знищене житло ворожими авіаударами чи наземними боями, і їм нікуди повертатись.
Встановили нові рукомийники, душові кабіни, унітази, бойлери, що забезпечують гарячу воду, облицювали плиткою стіни, підлогу, встановили металопластикові двері. Такі побутові базові зручності для постраждалих українців реалізували через співпрацю міської ради з міжнародною організацією SOLIDARITÉS INTERNATIONAL за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID). Нагадаємо, що SOLIDARITÉS з березня 2023 року систематично надає багатогалузеву допомогу ВПО, які знайшли прихисток у нашій громаді.
Загальна вартість поточного ремонту санітарних приміщень склала 9 403 євро. Організація SOLIDARITÉS INTERNATIONAL сама знайшла й визначила підрядників – виконавців ремонтних робіт. Серед них – будівельники із числа переселенців, які втратили роботу через бойові дії. Зазвичай організатори виявляють їм підтримку у наданій можливості заробляти кошти.
Цей інвестиційний проєкт вдалося реалізувати завдяки налагодженню партнерської взаємодії в.о. міського голови Шполянської міської ради Олега Кошового та безпосередньо відділу соціального захисту населення та охорони здоров’я під керівництвом Мар’яни Кравченко та менеджерів французької організації.
Шполянська міська рада зацікавлена в залученні інвестицій і додаткових джерел надходження коштів від міжнародних донорів. Нам важливо, щоб відповідних проєктів більшало в громаді. Це поступальний рух уперед у забезпеченні базових потреб вимушених переселенців, створення комфортних умов їхнього проживання. Приємний і вагомий результат співпраці з SOLIDARITÉS INTERNATIONAL надихає на подальші кроки щодо зміцнення інвестиційної привабливості й конкурентоздатності громади.
Поділитись:
Перейти до вмісту