Звітуємо: Шполянська громада закупила два пікапи для ЗСУ

Продовжуємо боротися проти московської агресії, допомагаємо Збройним силам України звільняти рідну землю від російських окупантів. Черговим автопідсиленням для наших оборонців – внеском у наближення Перемоги стали два пікапи, придбані за гроші платників податків через систему державних тендерів Prozorro. Вартість нових автомобілів марки Great Wall Wingle 7 Luxury, які приїхали в нашу громаду, складає 2 220 000 гривень. Виконуючий обов’язки міського голови Олег Кошовий отримав ключі від автівок, які передали постачальники ТОВ «Богдан-Авто Черкаси».
Місцеві автомайстри перефарбують пікапи, змінять білий колір на військовий тюнінг, аж потім автомобілі надійдуть на озброєння до наших захисників.

В.о. міського голови каже, що вже почали здійснюватися заплановані закупівлі пікапів за виділені цільові кошти міського бюджету на потреби військових: «Наразі виділено 10 000 000 гривень, із яких 2 220 000 грн витрачено на дві нові майбутні бойові машини. Ми знаємо замовлення своїх воїнів, адже на постійному зв’язку із захисниками. Започатковане придбання автомобілів продовжимо. Звичайно, хотілося б це робити швидше. Проте тендерні закупівлі містять низку положень і механізмів, які потрібно пройти згідно з чинним законодавством, що забезпечує прозорість системи. Ми повинні бути надійним тилом воїнам і спільними зусиллями наближати Перемогу! Допомагати військовослужбовцям – це наш спільний пріоритет до переможного ранку. Разом робимо важливе!

Поділитись:
Перейти до вмісту