Святий Миколай завітав до всіх дітей, які проживають у громаді

У День Збройних сил України, День Святого Миколая, який згідно з новоюліанським календарем теж відзначається 6 грудня, і юнаки, і дівчата, й учні середніх і початкових класів, і найменші малята та дошкільнята зранку переступили поріг рідної школи чи садочка з вірою в диво, якого очікують і про яке пишуть у своїх листах Чудотворцю. Воєнні дитячі мрії, звичайно, нині про перемогу й мир, про живих воїнів, татусів, яких чекаємо вдома живими. У цей день діти мріють також і про улюблені цукерки, про які традиційно дбає, а потім обдаровує Святий Миколай.
Цьогоріч бажання отримати солодощі здійснилося у всіх дітей. Уперше в громаді 3 944 учні з першого по одинадцятий класи, усі вихованці закладів дошкільної освіти, у тому числі діти пільгових категорій, із внутрішньо переміщених родин отримали пакунки із цукерками в асортименті, приємною вітальною наліпкою від Шполянської міської ради із побажаннями здоров’я, миру й перемоги.
Щоб створити добро, викликати усмішку та щирість у дитячих очах, потурбувалася влада Шполянської міської громади. З ініціативи в.о. міського голови Олега Кошового, яку підтримали депутати, із місцевого бюджету виділили кошти й завчасно закупили дітям цукерки. Незалежно від того, чи має родина соціальні пільги, чи ні, в умовах війни ця добра справа стала виявом підтримки їхнього ментального здоров’я.
Найбільша радість для дорослих — посмішки на дитячих обличчях. Ворог намагається відібрати в нас усе, але світло й доброту із сердець наших дітей відібрати неможливо, тому що їх захищають Воїни Збройних сил України. Дякуємо нашій міцній і стійкій армії за можливість народжувати щасливі миті дитинства.
Поділитись:
Перейти до вмісту