Звітуємо, громадо!

Перші два пікапи марки Great Wall Wingle 7 Luxury, придбані за кошти місцевого бюджету, пройшли відповідний військовий тюнінг. Тепер вони вирушають до наших воїнів, щоб допомагати їм ще ефективніше протистояти ворогу.
Сьогодні, згідно з рішенням 47-ої позачергової сесії міської ради від 07.12.2023 р., в.о. міського голови Олег Кошовий передав автівки військовослужбовцям 159 батальйону Звенигородської ТрО.
Разом із автомобілями до наших земляків-захисників їдуть квадрокоптери DJI Mavic 3 Fly More Combo та DJI Mavic 3 Thermal, також придбані за бюджетні кошти, 320 кг продуктів швидкого приготування, а також маскувальні сітки, надані Центром гуманітарної допомоги, що діє при Шполянській міській раді ОТГ.
Важливо підтримувати Збройні сили України і словами вдячності, і конкретними справами. На фронті зараз наші з вами рідні та близькі люди, які не дають ворогу знищувати нашу країну.
Працюємо далі, наближаємо перемогу разом! Отримуючи нові завдання, шукаємо можливості виконати!