Звіт не для реклами, а для залучення до подібних справ ще більше добродіїв

Починаючи з жовтня цього року, працівники міської ради перераховують одноденний заробіток для потреб Збройних сил України. У рамках взаємодії з фондом «Крила», із яким у квітні підписано меморандум про партнерство, акумулюються на офіційному рахунку саме цієї благодійної організації. У такий спосіб збір благодійних грошей та їх використання є прозорими, колектив органу місцевого самоврядування швидше й згуртованіше реагує на запити наших воїнів – земляків, адже серед захисників – чимало рідних, близьких людей, які зі зброєю в руках борються за мир. Як і в міську раду під час особистих прийомів керівників або індивідуально, так і до представників Благодійного фонду звертаються з нагальними потребами самі військовослужбовці, члени їхніх родин. За рахунок коштів із жовтневої зарплати, згідно із наявними у фонді фінансовими документами, придбано:
– на 33662 гривні – витратні матеріали для виготовлення скоб, буржуйок, сокир у волонтерському осередкові «Лебединська кузня», який очолює Микола Волик, а саме: арматуру 8 мм А 500 с -1200 м, лист г/к 12.0 мм 1500х6000, S235JR-25 шт, смугу 40 мм S235JR – 12 м, трубу ДСТУ 8943 57 мм -24 м, електроди АНО-36 (моноліт РЦ)3 мм- 20 кг, електроди УОНИ 13/55 плазма 3 мм- 20 кг;
– за 23030 гривень – військову форму та військові аксесуари до неї захисникам Сіваку Миколі, Плахотнюку Ігореві;
 за 7200 гривень – комплект нічного бачення на автомобіль для захисника Муромця Максима;
– за 6000 гривень – маскувальний тепловідбивний костюм воїнові Чудному Іванові;
– на 4864 гривні– медичні засоби захисникам Савичу Олександрові та Пасічникові Валерію;
– на 3800 гривень – 300 м тканини «Флізелин (спанбонд) білий Мультикам №1» для плетіння маскувальних сіток працівниками філій КЗ «Центр культури та дозвілля».
Усі згадані вище захисники, члени волонтерського осередку є жителями Шполянської громади. На всі закупівлі в БФ «Крила» наявні рахунки (товарні чеки, видаткові накладні) про оплату, письмові заяви від військових чи членів їхніх родин, фотозвіти та акти приймання-передачі.
Дякуємо всім жителям громади, однодумцям-землякам з-за кордону й різних куточків України, тим, хто допоміг та продовжує підтримувати обороноздатність нашої країни. Перемога здобувається нашими військовими. Постійно, не втомлюючись і не скиглячи, потрібно забезпечувати наших хлопців усім необхідним для збереження їхнього здоров’я та життя. Це наш обов’язок! Долучайтесь до благодійних справ із ще більшою ненавистю до ворога в серці, із ще міцнішим цінуванням дарованої Господом та мужніми воїнами рідної країни.
Поділитись:
Перейти до вмісту