Від 5 000 до 15 000 грошової винагороди — за успішні результати ЗНО/НМТ у 2024 році

Науковці стверджують, що в освітньому процесі вагомість мотивації учнів перевищує інтелект у 2,5–3 рази. Захопити учнів вивченням шкільних дисциплін — найважливіший фактор, на який орієнтуються педагоги. Місцева влада вбачає потужним поштовхом до дії як емоційну, так і матеріальну винагороди, за допомогою яких у свідомості закріплюється думка про позитивний чинник результату важкої праці. Нагородження є одним із важливих засобів мотивації учнів, адже почуття гордості за отриману винагороду спонукає докладати ще більше зусиль для досягнення прогресу.
На позачерговому засіданні 48 сесії депутати затвердили Програму заохочення учнів 11-их класів – випускників закладів загальної середньої освіти Шполянської міської територіальної громади на 2024-2027 роки, яка передбачає:
заохочення випускників закладів загальної середньої освіти, які за результатами зовнішнього незалежного оцінювання/національного мультипредметного тесту з базових дисциплін отримають:
· за один навчальний предмет 200 балів – грошову винагороду у розмірі 5000 грн;
· за два навчальних предмети по 200 балів з кожного – грошову винагороду у розмірі 10000 грн;
· за три навчальних предмети по 200 балів з кожного – грошову винагороду у розмірі 15000 грн.
А ще мотивація тісно пов’язана з особистісною позицією школяра: якщо він/вона переконаний/а в тому, що розумні й талановиті, то й прагнення до виконання певних дій буде більшим. Також важливо, окрім матеріальних нагород, посилювати особистісну позицію учнів шляхом навчальних установок – ти сильний/а, ти впораєшся, ти здібний/а тощо. Потрібно дітям казати: «Ти мене приємно здивував/ла», «Як дивовижно!», «Як майстерно!». Це ж так просто…
Поділитись:
Перейти до вмісту