Минає 2023-ій… Складний, воєнний

Останній допис цього року – про вдячність, людяність, згуртованість і стійкість.
Позаду – чотири дні на колесах, один із найдовших і найважчих маршрутів допомоги, який здолав за кермом водій- волонтер Благодійного фонду «Крила» Віктор Шульга. В автомобілі – смаколики від рідних, маленьких і дорослих жителів громади до Різдва Христового, а за склом – чорні, випалені згарища на понівеченій війною землі Донеччини.
Починаючи від дня Святого Миколая і аж до Святвечора, немов струмки, що течуть у повноводу річку, не стишувався потік волонтерської допомоги від учнів, вихованців, педагогів, батьків ліцеїв, гімназій і садочків, працівників медичної галузі, культури, комунальних закладів, установ підприємств, колективу міської ради.
Її збирали в Центрі гуманітарної допомоги, що діє на базі #КЗ«Центр культури та дозвілля», щоб напередодні різдвяно-новорічних днів відвідати більше 20 наших захисників-земляків, привезти звістку й гостинці від рідних, малюнки й обереги від дітей.
Як же раділи наші хлопці, смакуючи соковиті голубці й котлети, приготовлені господинями зі Скотаревого, Мар’янівки, шполянкою Лесею Осадчук, пиріжки, печиво, рулети, калачі, спечені Дарією Меркотан, Тетяною Максименко, жительками Кримок і Скатаревого, ароматну домашню ковбасу, копчене сало, а на десерт – фруктові чипси від підприємниць Нелі Дем’яненко й Сабіни Коваленко, а ще яблука, мандарини, енергетичні батончики й напої, цукерки, чай, каву, які знесли всією громадою, протизастудні мед, лимони, імбир від працівників КЗ «Центр культури та дозвілля» та чимало консервованих овочів від БФ «Крила».
Окрім гостинців, привезли чимало газових балончиків від шполян, кілька буржуйок від підприємця Володимира Плохути, шини з автомагазину ФОП Володимира Чоловенка, теплі шкарпетки, одяг, засоби гігієни, ковдри й матраци, зібрані жителями громади. У повному обсязі дизпаливом поїздку вкотре забезпечило ПРАТ «Лебединський насіннєвий завод».
Незабутні емоції подарували нашим захисникам різдвяні віночки, малюнки й листівки з подяками та побажаннями, сувеніри, які нагадуватимуть сміливцям, як їх люблять і чекають удома. Усі вони виготовлені дбайливими дитячими рученятами в резиденції Святого Миколая, що діяла впродовж грудня завдяки працівникам КЗ «Шполянський міський парк дитячого дозвілля», Центру дитячої та юнацької творчості учнівської молоді, Центру культури та дозвілля.
У такий тривожний час, коли попереду ще два зимові місяці, нам важливо єднатися в громаді, щоб і надалі підтримувати захисників, тож попереду в нас ще багато доріг турботи, кілометрів допомоги та маршрутів добра.
Висловлюємо вдячність всім жителям громади та водіям-волонтерам Віктору Шульзі, Сергію Шевченку, Андрію Котуну за надану допомогу для організації волонтерських поїздок, ініційованих упродовж 2023 року Шполянською міською радою спільно з Благодійним фондом «Крила». Віримо, що згуртувавшись, напруживши всі сили, ми разом долатимемо труднощі війни, підтримуватимемо наших воїнів, один одного і словом, і ділом, бо на війні біда – це наша спільна біда, а де єдність – там і перемога! Боремося далі…
Поділитись:
Перейти до вмісту