Нагороджені посмертно…

Вручати високі нагороди рідним загиблих Героїв-Захисників почесно й водночас нелегко. Дивлячись у повні невимовного смутку очі дітей, дружин, матерів, батьків, важко стримувати сльози. У такі хвилини лютішою стає ненависть до ворога- нелюда. І так хочеться повернути хлопців назад. Живими…
9 січня в сесійній залі Звенигородської районної ради начальник Звенигородської райoннoї військoвoї адміністрації Юрій Піковський, начальник Звенигородського РТЦК та СП Роман Здоренко мали за честь вручити державні нагороди рідним загиблих Герoїв Шполянської громади.
Згідно з указами Президента України за особисту мужність, виявлену в захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане виконання військового обов’язку нагороджені орденом “За мужність” ІІІ ступеня (посмертно):
солдат Копецький Іван Валерійович, житель с.Лебедин, нагороду отримали донька Надія і син Андрій;
старший солдат Сіренко Олег Павлович, житель с.Сигнаївка, нагороду вручено дружині Наталії;
штаб-сержант Поліщук Олександр Олександрович, житель м.Шпола, нагороду вручили дружині Поліщук Олені;
молодший сержант Степаненко Петро Володимирович, житель Шполи, нагороду вручили матері Степаненко Зеферині Петрівні та дружині Нечипоренко Олені;
солдат Агафонов Олег Васильович, житель с.Васильків, нагороду отримала дружина Любов;
солдат Барзюк Володимир Володимирович, житель с.Лебедин, нагороду вручили дружині Мар’яні та матері Любові Василівні.
Пам’ятаймо про подвиги українських воїнів! Про цінність внеску в перемогу наших земляків! Гідно шануймо й щохвилини дякуймо полеглим жителям громади – Захисникам за життя в рідних домівках та захист держави.
Героям України честь і вічна слава.
Поділитись:
Перейти до вмісту