«Мої – твої кордони»: захід для школярів Сигнаївського ліцею

15 січня 2024 року в Сигнаївському ліцеї Шполянської громади в рамках започаткованої співпраці відбулася зустріч учасників освітнього процесу з представниками відокремленого підрозділу французької Міжнародної гуманітарної організації «Triangle Génération Humanitaire» з питань психосоціальної підтримки в період дії воєнного стану.
До ліцею завітали Марина Федун – психолог, Вікторія Коваленко – фахівець із моніторингу та Надія Мельник – фахівець із моніторингової оцінки (соціальний працівник). Тренінгове заняття на тему «Мої – твої кордони» було проведено з учнями 7 класу. До зустрічі долучився практичний психолог Сигнаївського ліцею Ольга Волошин. Під час заняття з учнями організовано різноманітні комунікативні вправи: знайомство; розвиток здатності адаптуватися в стресових ситуаціях; подолання кризи та виходу з проблемних ситуацій; навички саморегуляції та прийняття підтримки з боку друзів, сім’ї, суспільства.
Також тренерка провела з учнями практичні ігри та методики, руханки, динамічні вправи на визначення особистісних кордонів. Діти опрацювали відеоматеріали та ознайомилися з психологічними установками. Тренінг пройшов в атмосфері емоційного комфорту, позитивної енергетики, взаєморозуміння, доброзичливості та відкритості. Школярі вільно висловлювали свої думки, бачення проблемної ситуації та її розв’язання. Діти активно долучалися до взаємодії, цікаво, пізнавально та корисно провели час, а отримані нові знання та навички вони обов’язково використають в подальшому житті. Дякуємо Міжнародній гуманітарній організації «Triangle Génération Humanitaire» та директору Сигнаївського ліцею Євгенію Бесарабу за сприяння в навчанні та розвитку учнів. Сподіваємося на подальшу плідну співпрацю!
Поділитись:
Перейти до вмісту