«Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги»

Шполянська громада активно долучилась до проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги», який проходить за ініціативи Президента України Володимира Зеленського.
Лозунг спортивної події – «РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО».
Це спортивні змагання, розроблені відповідно до світового та європейського досвіду таких заходів. Головна мета проєкту – створити атмосферу спортивного свята серед учнів шкіл нашої територіальної громади, а також збільшити кількість школярів, які займаються спортом на постійній основі і ведуть здоровий спосіб життя.
Цей проєкт дозволить показати, що зі звичайної шкільної команди можна виховати команду майстрів, які будуть підкорювати світові та олімпійські п’єдестали.
На учнів очікує 5 захопливих етапів змагань на різних рівнях: шкільний, територіальний, районний, обласний та всеукраїнський.
Щорічно ці змагання проводитимуть з вересня до червня.
У сезоні 2023/2024 Всеукраїнські шкільні ліги заплановано провести з грудня 2023 до червня 2024 року з п’яти видів спорту: баскетбол, волейбол, футзал, спортивне орієнтування та черліденг.
Учні Сигнаївського ліцею провели І шкільний етап «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги». Діти захопливо й емоційно змагались між собою у таких видах спорту, як баскетбол, волейбол та футзал.
Неймовірні емоції, шалений заряд енергії, море позитиву, гарний настрій та неповторний драйв отримали усі учасники заходу.
Наразі до проведення І етапу готуються і інші заклади загальної середньої освіти Шполянської міської територіальної громади. Бажаємо їм успіхів та натхнення.
РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО!
Поділитись:
Перейти до вмісту