День Соборності – це особлива дата в історії України

105 років тому, у день проголошення Акту Злуки на Софійському майдані в Києві, українські землі об’єдналися в соборну державу. Звідтоді ми всі – один народ, згуртований у боротьбі за свою територію. Жодні рубежі не зможуть розділити рідну країну, яку не дамо знищити російським нелюдам.
Сьогодні пишуться нові сторінки історії України. Наша нація знову складає іспит на єдність, державність, зрілість та гідність. Це той фундамент, який робить нас незламними. Десятирічна війна із сусідом-загарбником показала, наскільки ми могутні, коли об’єднані.
Пам’ятаймо героїчні вчинки тих, хто захищав вільну Україну, віддавши за неї найцінніше – своє життя. Вічна пам’ять Героям!
Цінуймо внесок тих, хто впродовж багатьох десятиліть протистояв російській імперії, хто нині продовжує боротися за соборність України, яка є національною цінністю держави. Честь і слава Захисникам!
Щиро бажаю нам завжди любити свою країну, пишатися величною історією, залишатися такими ж незламними та об’єднаними, як зараз. Згуртованість – це міцна запорука омріяної перемоги. Із Днем Соборності, непоборні! Слава Україні!
З повагою,
в.о. міського голови Олег Кошовий
Поділитись:
Перейти до вмісту