Стрес у період війни і як із ним боротися, — про це розповіли фахівці TGH учням молодших класів

Продовжуючи започатковану співпрацю з представниками відокремленого підрозділу французької Міжнародної гуманітарної організації «Triangle Génération Humanitaire», 29 січня 2024 року у Журавському ліцеї відбулася чергова зустріч з маленькими жителями міської громади.
Фахівці провели тренінгове заняття з учнями 3-го та 4-го класів закладу освіти на тему «Стрес та його періоди. Емоції та їх види, принципи прояву», у ході якого діти засвоїли знання й поняття. Під час заходу тренерка розповіла про методи профілактики та боротьби із проявами стресу, надала рекомендації щодо подолання наслідків стресу. В ігровій формі учні ознайомилися з різними видами емоцій, емоційними станами та способами їх керування. Змістовне та цікаве заняття, проведене фахівчинями гуманітарної організації TGH, стане корисним школярам у можливих стресових ситуаціях.
Нагадаємо, представники французької Міжнародної гуманітарної організації «Triangle Génération Humanitaire» надають консультації з соціальних та юридичних питань, психологічну допомогу ВПО, організовують тренінги на тему психосоціальної підтримки з учнями міської громади співпрацюючи з відділом соціального захисту населення та охорони здоров’я, відділом освіти Шполянської міської ради
Поділитись:
Перейти до вмісту