Талановиті діти нашої громади

Шполяночка, КАРІНА КУЧЕРЕНКО — лауреат стипендії голови Черкаської обласної ради обдарованим дітям області – 2024

Вихованка КЗ “Шполянський центр дитячої та юнацької творчості учнівської молоді “Шполянської міської ради. Багаторазова переможниця міжнародних, всеукраїнських, обласних мистецьких конкурсів-фестивалів літературного, образотворчого, декоративно-прикладного та театрально-сценічного мистецтв. Дівчинка бере активну участь у культурно-мистецькому житті Шполянської громади. Наставниця талановитої учениці – Людмила Бондаренко, директор Центру дитячої та юнацької творчості учнівської молоді.
Каріну Кучеренко та її викладача Людмилу Бондаренко серед п’яти обдарованих дітей Черкащини, які обираються обласною комісією з питань призначення стипендії, відзначив у Черкасах голова обласної ради Анатолій Підгорний.
Громада неймовірно пишається талановитою дівчинкою, маємо за честь вітати майбутню гордість України. Знаємо, що це тільки початок творчих здобутків. Дякуємо наставниці за вкладену велику працю у навчання учениці. Хай премія буде одним із мотиваційних елементів і штовхатиме до нових досягнень та перемог!
Поділитись:
Перейти до вмісту