До відому власників будівель (крім житлових будинків)

           Відповідно до статті 125 Земельного кодексу України право власності на земельну ділянку, а також право постійного користування та право оренди земельної ділянки виникають з моменту державної реєстрації цих прав.

          Згідно зі статтею 126 Земельного кодексу України право власності, користування земельною ділянкою оформлюється відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень».

     Враховуючи вищенаведене, Шполянська міська рада об’єднаної територіальної громади просить власників будівель (магазини, сільськогосподарські будівлі, та ін.), які використовують земельні ділянки під будівлями без правовстановлюючих документів на землю,  вжити до 01.04.2024 заходи щодо оформлення права оренди або власності на земельні ділянки.

          Для отримання додаткової інформації та підготовки до Шполянської міської ради клопотань щодо розроблення, затвердження документацій із землеустрою та передачі в оренду (продажу)  земельних ділянок, рекомендуємо з наявними документами, що посвідчують право власності на майно та плату за користування земельними ділянками  звернутися, в робочий час, до відділу  з питань земельних відносин (вул. Лозуватська, 60, м. Шпола).

 

Поділитись:
Перейти до вмісту