«Театральна імпреза – 2024» підкорилася акторам із Надточаївки

17 лютого в приміщенні Звенигородського центру культури і дозвілля  ім. Т.Г. Шевченка відбувся другий регіональний тур обласного  фестивалю-конкурсу театральних колективів «Театральна імпреза -2024». У ньому взяли участь 15 народних аматорських, зразкових театральних колективів, театрів малих форм.

 

Шполянську громаду на фестивалі представив народний аматорський театральний колектив філії села Надточаївка КЗ «Центр культури та дозвілля» Шполянськоі міської ради на чолі з керівником Тетяною  Ропай.

 

Обравши для виступу фрагмент пʼєси молодого українського автора Антона Несміянова «Блокпост», актори-аматори з Надточаївки Кобець Світлана, Шевченки Микола й Максим, Ропаї Тетяна і Володимир, Маскиса Сергій здобули Диплом першого ступеня. За кращу чоловічу роль нагороджено Володимира Ропая, який майстерно створив образ діда.

Вітаємо натхненних учасників і учасниць народного аматорського  театрального колективу із побажаннями невичерпних творчих ідей, акторського сценічного розвитку, нових досягнень і перемог. Пишаємося вами!

 

Поділитись:
Перейти до вмісту