24 лютого 2022-2024 — два роки…

Ця війна почалася не 24 лютого 2022 року, проте саме цього дня вона увірвалася в життя мільйонів українців, розділивши його на «до» і «після».
Два роки жорстокості, звірств, насильства, страти, примусових депортацій, таборів та руйнувань. Це здійснює російська федерація на рідній українській землі лише за час повномасштабного вторгнення, а загалом відлік боротьби починається з 2014, а якщо точніш, то понад 300 років тому.
Сьогодні в місті та селах Шполянської громади вшанували подвиг Українського народу у відсічі російській агресії біля пам’ятних знаків, меморіалів і місць поховань.
Шполяни схилили голови у хвилині мовчання, поклали квіти до світлин загиблих Героїв. Юнаки та дівчата на тремтячі гілочки кущів прикріпили символічні янголи, неподалік біля світлин загиблих учасників російсько-української війни, у пам’ять про них — Янголів Небесного війська.
На заході до присутніх звернувся в.о. міського голови Олег Кошовий, офіцер І відділення Звенигородського РТЦК та СП, капітан, учасник АТО та російсько-української війни Микола Федоров.
Разом із в.о. міського голови його заступники Ірина Каландирець та Дмитро Коваль, керуюча справами виконавчого комітету міської ради Тетяна Герус відвідали три кладовища в Шполі, поклали квіти на могили, схилили голови в скорботі біля місця поховань загиблих земляків.
Два роки нашої біди, горя і втрат, нашого суму й сліз.
А ще два роки нашої мужності і честі, стійкості, рішучості, нашої гордості!
Це час, коли ми промовляємо одним голосом, стали єдиною країною і великими людьми.
Слава Збройним силам України! Вічна пам’ять Героям!
Слава Україні! Переможемо!
Поділитись:
Перейти до вмісту