Вітаємо конкурсантів науково-дослідницьких робіт МАН

З 2-го по 16-е лютого у КЗ «Черкаський обласний центр роботи з обдарованими дітьми» відбувся ІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України. Цього року в програмі проведення конкурсу-захисту відбулися деякі зміни. Насамперед, з огляду на безпекову ситуацію, конкурс-захист відбувався в дистанційному режимі. Для участі в конкурсі-захисті учні-члени МАН повинні були дотриматись ряду суттєвих умов, а саме: підписання кожним учасником декларації академічної доброчесності; написання мотиваційного листа, що відображає зацікавленість у реалізації власного проєкту; впровадження постерного захисту проєктів замість уже традиційного написання контрольних робіт із базових дисциплін; трансформація захисту дослідницьких робіт у формат наукової конференції.
Учасниками цьогорічного наукового форуму стали двоє юних науковців Шполянщини – учні місцевого ліцею №3 Дашко Марина та Полтавець Артем.
Наукові дослідження та конкурс-захист наукових робіт учнів Шполянського ліцею №3 проводились під керівництвом досвідчених фахівців Любімової Людмили Олексіївни та Скріпай Анни Петрівни.
А тепер, власне про самих конкурсантів та їх наукові доробки.
Дашко Марина Сергіївна, учениця 10 Ф/М класу Шполянського ліцею №3 проводила дослідження на тему «Застосування статистики для аналізу стану освіти в умовах війни» в секції «Статистика», відділення «Математика» і за результатами захисту посіла ІІІ місце в обласному рейтингу. У своїй роботі Марина досліджувала статистичні дані щодо впливу воєнного стану на освітні процеси, організацію дистанційного навчання та динаміку освітніх втрат.
Полтавець Артем Сергійович, учень 8 класу Шполянського ліцею №3, наймолодший серед усіх конкурсантів Черкаської областіпроводив дослідження на тему «Подільність чисел та її застосування» в секції «Прикладна математика», відділення «Математика». Його дослідницька робота ґрунтувалась на вивченні та аналізу подільності чисел та її застосуванню. За результатами конкурсу-захисту Артем посів ІV місце в обласному рейтингу з мінімальним відривом від призових показників.
Щиро радіємо успіхам наших юних науковців, бажаємо їм подальших злетів та нових творчих ідей. А науковим керівникам Любімовій Л.О. та Скріпай А.П. дякуємо за наполегливість і впевнені поступи в досягненні достойних результатів вихованців. Пишаємось ВАМИ.
Поділитись:
Перейти до вмісту