«Інваспорт» — Український центр з фізичної культури і спорту осіб з інвалідністю

Державна політика у сфері фізичної культури і спорту  здійснює заходи з організації фізкультурно-оздоровчої та спортивної діяльності осіб з інвалідністю, наразі в пріоритеті — ветерани війни, які отримали інвалідність внаслідок участі в бойових діях.

Належні умови для реабілітації у цьому напрямку надає Укрцентр «Інваспорт». Кваліфікованими реабілітологами впроваджуються в дію нові методики реабілітації осіб з інвалідністю із застосуванням засобів фізичної культури і спорту, залучаються провідні спортсмени-паралімпійці, які на власному досвіді показують приклади адаптації до повносправного життя. Такий напрям реабілітації вже зарекомендував себе як один з найефективніших шляхів повернення ветеранів війни, які отримали інвалідність внаслідок участі в бойових діях, до активного життя у цивільному суспільстві.

Просимо взяти до уваги, що ветерани війни, які отримали інвалідність захищаючи Україну від російської агресії, мають можливість подати відповідну заявку до регіональних центрів з фізичної культури і спорту осіб з інвалідністю «Інваспорт» і в першочерговому порядку можуть бути залучені до участі у реабілітаційно-спортивних зборах відповідно до умов та вимог Положення, затвердженого Мінмолодьспортом.  Контактні телефони та адреси регіональних центрів з фізичної культури і спорту осіб з інвалідністю «Інваспорт» розміщені на офіційному сайті Мінмолодьспорту за адресою: https://mms.gov.ua/invasport/struktura-sistemi-

 

Поділитись:
Перейти до вмісту