Благодійний виступ гурту «Побратими»

У неділю 3 березня неподалік недільного базару за сприяння Шполянської міської ради ОТГ відбувся благодійний концерт народного аматорського гурту патріотичної пісні «Побратими» з м. Тараща. Їхня мета — збір коштів на допомогу ЗСУ, а саме — на ремонт авто та іншої техніки, яка вийшла з ладу при виконанні бойових завдань на передовій.
Про гурт «Побратими», його намір організувати вуличний концерт у Шполі розповів в.о. міського голови Олегові Кошовому під час особистого прийому шполянин Віктор Дробот, голова Шполянської районної організації української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів), якому гурт висловлює щиру подяку за допомогу і сприяння.
Учасники гурту висловили слова вдячності працівникам та директору амбулаторії «Ваш лікар» Богдану Матвійчуку за безкоштовно наданий доступ до електромережі, гостинність, уважність до учасників колективу, за донат у розмірі 2000 грн. зі скриньки «Решта на ЗСУ», а також особисті кошти кожного.
«Побратими» з Таращі адресують слова щирої подяки жителям нашої громади, які під час недільного базарування своїми посильними донатами в розмірі 31 700 грн. також долучилися до збору на ремонт пошкодженої військової техніки.
Ми дякуємо народному аматорському гурту патріотичної пісні «Побратими» за те, що завітали в нашу громаду з виступом, що торкнулися найтонших струн в душах тих, хто мав нагоду вас бачити й чути!
Шполяни, ми неймовірні у своїй доброті та щирості!
Пам’ятаймо, що війна триває, ворог підступний і жорстокий, тому ми повинні всіма можливими способами допомагати тим, хто нині на полі бою протистоїть йому і виборює мирне майбутнє для кожного з нас!
Поділитись:
Перейти до вмісту