«Садок вишневий коло хати»: захід у Центрі надання соціальних послуг

Тарас Шевченко актуальний завжди, а в час народної російсько-української війни за незалежність — особливо. Вшановуючи Кобзаря у Шполянській громаді відбулася низка заходів присвячена 210-й річниці від дня народження національного Пророка.
З унікальним мистецьким задумом відзначили шевченківський вечір «Садок вишневий коло хати» відвідувачі літературно-мистецького факультету «Університету III віку» разом із родинами військовослужбовців у Центрі надання соціальних послуг. Вони інсценізували подорож по рідній землі, милуючись садами, долинами, ярами та дібровами. Передали відчуття квітучого вишневого саду, гудіння над квітами джмелів. Спостерігали вечірню зорю, і за качаточками, які хлюпочуться поміж осокою.
Особливо розчулили постановки уривків з п’єс «Катерина» та «Наймичка». Відвідувачі Центру майстерно й артистично зіграли свої ролі, за що отримали безліч оплесків. На заході прозвучали пісні на слова Шевченка: «Садок вишневий коло хати», «Зоре моя вечірняя», «По діброві вітер віє», «Думи мої, думи мої», «Така її доля» та інші. Завершили зустріч дружнім чаюванням із солодощами.
Поділитись:
Перейти до вмісту