14 березня — День українського добровольця

Сьогодні День українського добровольця. Без сумніву, Україна – це держава людей, які роблять добро з власної волі. Хто ж вони?
Пам’ятаємо визвольні битви перших воєнізованих структур, сформованих із добровольчих осередків, – Запорізької Січі, легіону Українських Січових Стрільців.
У новітній історії це сміливі люди, які у 2014-ому без повісток і наказів, а з ненавистю до ворогів утворили добробати й стали на захист цілісності й незалежності нашої держави.
Це рішучі люди, які зараз, у важкий час, без примусу й вагань, а свідомо та зі сталевою волею поповнюють лави воїнів, щоб захищати свободу в Україні від нещадного російського вторгнення.
А ще це сильні духом українці, які, не боячись, співають під пострілами Державний Гімн, надають прихисток у власній оселі біженцям, долучаються до армії волонтерів, плетуть маскувальні сітки, передають малюнки й листи підтримки воїнам, пишуть зворушливі вірші, співають зафарбовані оптимізмом пісні.
Згадаймо сьогодні Героїв, які за покликом серця під час Революції Гідності та війни з російськими терористами віддали своє життя за свободу, у важку хвилину підставили плече професійній армії. Василь Сліпак, Дмитро Коцюбайло, Сергій Табала… і ще десятки гідних добровольців Шполянщини, чиї хоробрі погляди дивляться на нас уже з мовчазних портретів. Кожен із них – взірець непідробного патріотизму, згуртованості та незламності, якими захоплюється весь світ. Добровольці – це гордість нації. Цінуймо внесок кожного. Шануймо пам’ять про захисників і захисниць. Бережімо власну честь у боротьбі за перемогу. Слава Україні!
З повагою, в.о. міського голови Олег Кошовий
Поділитись:
Перейти до вмісту