Із вдячністю за комфорт у громаді

 

17 березня професійне свято відзначають працівники житлово-комунального господарства (ЖКГ) і побутового обслуговування населення. У кожного із нас є нагода привітати цих невтомних трудівників і подякувати їм за нелегку й таку потрібну працю.
У нашій громаді підприємствами у сфері ЖКГ є «Комунальник» на чолі з директором Владиславом Марчуком та «Благоустрій», яким керує Микола Нарадько.
Наявність якісних побутових послуг у громаді – це невід’ємна частина добробуту, а відтак є запорукою хорошого настрою, комфортного життя людей.
Комунальні підприємства опікуються питаннями водопостачання, водовідведення, міських і приміських пасажирських перевезень, вивезення твердих і рідких побутових відходів, ремонтом та реконструкцією водомережі, різноманітними сантехнічними роботами, очищенням каналізаційних мереж за заявками громадян, обслуговуванням багатоквартирних будинків, будинків приватного сектора, поточним ремонтом доріг, що належать до комунальної власності (грейдерування, підсипання).
Працівники підприємств озеленюють території населених пунктів, виконують санітарну обрізку дерев і викошування трави, благоустрій парків і скверів, копають ями на кладовищах, обслуговують мережі вуличного освітлення, облаштовують зупинки громадського транспорту та оновлюють дорожні знаки, забезпечують функціонування міського сміттєзвалища. Узимку працівники виходять на роботу вдосвіта, щоб у заметіль прибрати сніг, посипати тротуари й вулиці спеціальною протиожеледною сумішшю, а влітку під палючим сонцем, по коліна в багнюці чи воді оперативно ліквідують прориви, якщо такі стаються. Під час війни до їхньої компетенції додалися турботи, пов’язані із організацією поховання наших загиблих Героїв за кошти міського бюджету.
На підприємствах ЖКГ працюють люди різних професій: слюсарі, сантехніки, електрики, водії, трактористи, мотористи, підсобники; інженери, наглядач кладовища, машиністи екскаватора, автогрейдера, бульдозера, енергетики, електрогазозварювальник, сторожі, робітники сміттєзвалища, спеціалісти з озеленення міста, робітники з благоустрою, робітники бухгалтерії тощо. Ще є 47 працівників у селах громади. 17 осіб із цих колективів мобілізовано до лав ЗСУ. На жаль, працівник КП «Благоустрій» Олексій Мороз загинув у 2022 році, захищаючи Батьківщину. Вічна слава Герою і доземний уклін за подвиг!
Повсякденна праця робітників ЖКГ, часто помітна лише тоді, коли щось трапилося, починається в той час, коли більшість із нас ще спить. Тож будьмо вдячні за щоденну клопітку роботу нинішнім невтомним трудівникам і тим, хто присвятив справі багато років свого життя, а нині перебуває на заслуженому відпочинку. Честь і хвала вашим натрудженим рукам, вашим палким і небайдужим серцям, які мають право не лише в професійний день, а й щодня відчувати, що їхня праця – важка, важлива, потрібна і її цінують!
Поділитись:
Перейти до вмісту