Нагородили переможців обласного конкурсу «Шевченко над часом»

Учні та вихованці закладів освіти громади є постійними учасниками різноманітних конкурсів та творчих змагань. Діти отримують відзнаки та нагороди, а ми щиро радіємо їх здобуткам і пишаємося ними.
15 березня 2024 року в дистанційному форматі відбулися урочистості з нагоди нагородження переможців обласного конкурсу «Шевченко над часом» серед учнів закладів загальної середньої освіти, присвяченого 210-й річниці від дня народження Т.Г. Шевченка, згідно з відповідним наказом Управління освіти та науки Черкаської обласної державної адміністрації, яке разом із комунальним навчальним закладом «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» організували конкурс. З метою популяризації творчої спадщини Т.Г. Шевченка, вшанування пам’яті Кобзаря та відзначення 210-ї річниці з дня його народження конкурс проводився в номінаціях: «Малюнок», «Декламація», «Інсценізація», «Інфографіка» та у 2 етапи: І — регіональний та ІІ — обласний.
У громаді проведено конкурсний відбір робіт учнів закладів загальної середньої освіти відповідних вікових категорій, який проходив на базі КЗ «Шполянський центр дитячої та юнацької творчості учнівської молоді». Учасниками відбіркового етапу стали 30 талановитих дітей, які представили на розгляд конкурсної комісії 31 творчий доробок у трьох номінаціях. Конкурсна комісія в складі 9 осіб розглянула представлені роботи та здійснила оцінювання згідно з критеріями, визначеними Положенням обласного конкурсу «Шевченко над часом». Найкращі роботи відбіркового етапу були направлені для участі в І (регіональному) етапі обласного конкурсу, який проходив у м. Звенигородка. Після оцінювання робіт, на підставі рішення журі регіонального етапу, кращі роботи учнів Шполянської громади відібрано для участі в обласному етапі конкурсу, який відбувся у м. Черкаси.
Переможцями обласного конкурсу стали: Сорокопудова Ангеліна — учениця Шполянського ліцею №1, вихованка КЗ «Шполянський центр дитячої та юнацької творчості учнівської молоді», номінація «Декламація» (керівник Бондаренко Людмила) та Сотник Марія — учениця Шполянського ліцею №5, номінація «Інфографіка» (керівник Кошова Світлана). Учениці гідно представили Шполянську громаду не лише на місцевому та регіональному рівнях, а й на обласному. Пишаємося успіхами та бажаємо нових творчих злетів і перемог!
Поділитись:
Перейти до вмісту