Театр — життя, актори в ньому — люди

 

27 березня, у Міжнародний день театру, Шполянська дитяча мистецька школа радо зустріла талановитих акторів, надавши в їхнє розпорядження сцену. Адже за традицією своє свято вони завжди відзначають, даруючи глядачам насолоду віртуозною грою, точним перевтіленням у ролі.

У нашій громаді є 2 колективи, закохані в театр, які самі є театром, — емоційним, вражаючим, яскравим. Це народний аматорський театральний колектив філії села Надточаївка і театр малих форм філії с. Журавка.

На початку за вагомий внесок у розвиток культури громади, творчу діяльність, відданість обраній справі, популяризацію театрального мистецтва, організацію змістовного дозвілля та з нагоди Міжнародного дня театру обидва колективи нагородили грамотами Шполянської міської ради ОТГ, які вручив їх керівникам в.о. міського голови Олег Кошовий.

Пишаємося, що народний аматорський театральний колектив філії с. Надточаївка є володарем багатьох нагород. Цьогоріч вони отримали Диплом першого ступеня, узявши участь у другому регіональному турі обласного фестивалю-конкурсу театральних колективів «Театральна імпреза–2024».

Увазі присутніх було представлено фрагмент пʼєси молодого українського автора Антона Несміянова «Блокпост». Саме вона принесла колективу перемогу у згаданому вище конкурсі. Поціновувачі театру насолодилися  віртуозною грою, яка не залишила байдужим нікого, — сльози бриніли у всіх на очах. Актори-аматори Світлана Кобець, Максим і Микола Шевченки, Володимир Ропай отримали заслужені оплески.

Театр малих форм філії с. Журавка КЗ «Центр культури та дозвілля» Шполянської міської ради ОТГ зіграв уривок із п’єси І. Карпенка-Карого «Сто тисяч», нагадавши присутнім укотре, що бажання отримати легкі гроші може призвести до досить сумних наслідків. Актори-аматори Микола Третяк, Іван та Антоніна Крамаренки здивували й лишили незабутні враження.

Кожен виступ викликав масу овацій і захоплення присутніх.

На завершення заходу в.о. директора КЗ «Центр культури та дозвілля» Шполянської міської ради ОТГ Олена Міцкевич нагородила подяками народний аматорський драматичний колектив філії с. Надточаївка КЗ «Центр культури та дозвілля» Шполянської міської ради ОТГ (керівник Тетяна Ропай) і театральний колектив малих форм філії с. Журавка КЗ «Центр культури та дозвілля» Шполянської міської ради ОТГ (керівник Віктор Лимар). Олена Богданівна також щиро привітала всіх акторів зі святом і висловила захоплення їхніми талантами.

Дякуємо організатору дійства — КЗ «Центр культури та дозвілля» на чолі з в.о. директора Оленою Міцкевич, ведучим Ларисі Сушко і Анатолію Міцкевичу за духовно багатий вечір.

Дякуємо нашим самобутнім акторам із Надточаївки та Журавки за те, що дозволили хоч на короткий проміжок часу поринути у захоплюючий світ театру із його непідробними пристрастями й емоціями.

Дякуємо кожному, хто знайшов час та можливість відвідати цей видовищний і цікавий захід.

А найбільші слова подяки, як завжди, адресуємо нашим незламним, хоробрим ЗСУ, які дають нам можливість жити, працювати і відвідувати такі події в громаді.

Поділитись:
Перейти до вмісту