Відбулося засідання виконавчого комітету міської ради

27 березня під головуванням в.о. міського голови Олега Кошового відбулося шосте у 2024 році засідання виконавчого комітету Шполянської міської ради. Порядок денний налічував 26 питань, по кожному із яких прийнято відповідне рішення.

Соціальна підтримка

Заслухавши інформацію начальника служби у справах дітей Валентини Кучерявої та завідувача сектора з організації харчування Алли Скляр, члени виконкому надали пільги з оплати за харчування двох дітей у закладах дошкільної освіти, шістьом дітям — статус дитини, постраждалої внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів. Прийнято рішення про надання одноразової грошової допомоги для сприяння вирішенню матеріально-побутових, медичних проблем 13-ьом дітям з діагнозом ДЦП по 4240 грн. кожній (загальна сума 55 120 грн.). Прийнято рішення про відшкодування дитині зі значними порушеннями функцій опорно-рухового апарату вартості проїзду до закладу загальної середньої освіти в сумі 757,05 грн. Надали згоду на взяття на квартирний облік чотирьох осіб.

Містобудування та архітектура

Двом ФОП надано дозволи на розміщення зовнішньої реклами, одному з них і на розміщення малих архітектурних форм технічного призначення.

Також затверджено інформаційні та технологічні картки адміністративних послуг, що надаються через відділ ЦНАП Шполянської міської ради ОТГ.

Відповідно до регламенту всі рішення будуть оприлюднені на офіційному вебсайті громади.

Працюємо далі!

Поділитись:
Перейти до вмісту