Вперше в Шполі проведено атестацію з Айкідо Айкікай

Айкідо́ — японське бойове мистецтво, створене Моріхеєм Уесібою на базі давньояпонських технік джю-джюцу, що увійшли до всеімперської школи Великої Азії. Особливістю мистецтва є використання кидків і захватів. Це одна зі східноазійських бойових технік самозахисту.

Атестація є важливою складовою у практиці Айкідо. Це іспит, який дозволяє об’єктивно оцінити свій рівень, сильні та слабкі сторони, а також зробити висновки й внести зміни до подальшої практики.

Так, 24 березня на базі Дитячо-юнацької спортивної школи було проведено атестаційну програму на здачу поясів. Іспит проводився серед молодшої, середньої та старшої вікових груп, а також серед дорослих. До речі, найстаршому вихованцю 65 років, а наймолодшому — 8 років.

Приймав атестацію Іван Скакодуб, сенсей, майстер східних єдиноборств Айкідо Айкікай 4 Дан, голова громадської організації «Черкаська обласна федерація «Айкідо Айкікай».

Учасники отримали відповідні сертифікати та паспорти, які підтверджують проходження атестації.

Нагадаємо, що в м. Шпола тренування з Айкідо Айкікай проводить кваліфікований тренер Віталій Міщенко. Заняття проводяться на платній основі.

Якщо маєте бажання займатись цим видом бойового мистецтва, звертайтесь до тренера за тел.: (097) 270-28-56.

 

Поділитись:
Перейти до вмісту