Діти громади — призери обласного етапу Всеукраїнського родинного конкурсу фотопрезентацій «Вишиванка — оберіг моєї родини»

5 березня 2024 року у читальній залі міської бібліотеки відбувся непересічний захід, ініційований відділом освіти Шполянської міської ради ОТГ, організований спільно з комунальними закладами «Шполянський центр дитячої та юнацької творчості учнівської молоді», «Центр культури та дозвілля», закладами загальної середньої освіти та присвячений нашому національному оберегові — вишиванці.  У цей день у нашій громаді було вперше проведено родинний конкурс фотопрезентацій «Вишиванка — оберіг моєї родини», який, сподіваємося, стане традиційним. Його мета — ознайомлення з історією та культурним значенням вишиванки, виховання духовності, моральності, патріотизму, сприяння творчій діяльності, популяризації народних традицій як безцінної спадщини.

Глядачі й журі були вражені спектром творчих робіт і креативністю учасників, тому одноголосно прийняли рішення представити всі роботи для участі в обласному етапі фотоконкурсу.

Отже, відповідно до наказу Управління освіти і науки Черкаської обласної державної адміністрації КЗ «Черкаський обласний центр роботи з обдарованими дітьми Черкаської обласної ради» від 25.03.2024 р. № 4 «Про підсумки участі закладів загальної середньої та позашкільної освіти Черкаської області в обласному етапі Всеукраїнського родинного конкурсу фотопрезентацій «Вишиванка — оберіг моєї родини» (приурочений до Дня вишиванки)» учасники від Шполянської ОТГ посіли такі місця:

І місце

 • Андреєва Маргаріта, учениця 3-Б класу Шполянського ліцею №1 (керівник Марченко Світлана);
 • Мандебура Альона, учениця 1-Б класу Шполянського ліцею №1 (керівник Перець Наталія).

ІІ місце

 • Артеменко Антоніна, учениця 1-А класу Шполянського ліцею №1 (керівник Павленко Антоніна);
 • Ковтун Карина, учениця 8-В класу Шполянського ліцею №1 (керівник Золотарьова Алла);
 • Губа Іван, учень 4 класу Лебединського ліцею №1 (керівник Музиченко-Губа Ольга).

ІІІ місце

 • Ратушний Євгеній, учень 8-В класу Шполянського ліцею №1 (керівник Киченко Марина );
 • Перець Владислав, учень 2-Б класу Шполянського ліцею №1 (керівник Кугот Зоя).

Грамотами комунального закладу «Черкаський обласний центр роботи з обдарованими дітьми Черкаської обласної ради» за активну участь в обласному етапі Всеукраїнського родинного конкурсу фотопрезентацій «Вишиванка — оберіг моєї родини» (приурочений до Дня вишиванки) нагороджені:

 • Сингаївський ліцей (керівник Бесараб Євгеній);
 • Лісовенко Валерія, Середа Данило, учні Лозуватського ліцею (керівник Коваленко Тетяна);
 • Ганенко Богдана, учениця 5 класу Кримківського ліцею (керівник Люшин Інна);
 • Боровик Олександр, учень 9 класу Водянського ліцею (керівник Остапенко Тетяна).

Щиро вітаємо наших талановитих, креативних дітей, їхніх батьків, наставників із такими досягненнями та бажаємо подальших успіхів у всіх добрих справах. Ви — гордість нашої громади! Пишаємося вами!

Поділитись:
Перейти до вмісту