Гармонія перемог: історії успіху дітей у світі музики

Кожна нота має своє значення, а кожен акорд розповідає власну історію. Коли діти беруть участь у музичних конкурсах, вони не просто грають музику — вони створюють магію, яка вражає серця та тішить душу.

У  різних конкурсах юні музиканти демонструють свою вправність, емоційну глибину й талант. За кожним виступом ховається ціла історія зусиль та натхнення. Перемоги дітей громади в музичних конкурсах — це не лише тріумф, а й свідчення того, що мрії можуть стати реальністю, коли вкладаємо своє серце в те, що робимо. Істинність цього вкотре довели вихованці Шполянської дитячої мистецької школи, які взяли участь у конкурсах талантів.

За результатами Відкритого міського конкурсу фортепіанної музики серед учнів мистецьких шкіл «УКРАЇНСЬКІ ВІЗЕРУНКИ» дипломом лауреата ІІ ступеня в номінації «Українська сучасність» нагороджено Близнюк Ірину (викладач Міцкевич Галина).

У Відкритому міському конкурсі виконавської майстерності гри на народних інструментах «ГРАЙ, МУЗИКО!» маємо переможців та призерів:

Очна форма

  • дипломи лауреата ІІ ступеня здобув ансамбль гітаристів «Акорд» (викладач Георгієва Дарія);
  • дипломи лауреата ІІ ступеня здобув ансамбль гітаристів (викладач Георгієва Ольга).

Дистанційна форма

  • диплом лауреата І ступеня — Колісник Каріна (викладач Бужкевич Віра);
  • диплом лауреата ІІ ступеня — Савлов Платон (викладач Георгієва Дарія);
  • диплом лауреата ІІ ступеня — Збризький Назар (викладач Георгієва Дарія);
  • диплом лауреата ІІІ ступеня — Ткаченко Ростислав (викладач Георгієва Дарія);
  • диплом лауреата ІІІ ступеня — Фуркало Софія (викладач Георгієва Ольга);
  • диплом дипломанта І ступеня — Гридюшко Михайло (викладач Георгієва Ольга);
  • диплом лауреата ІІ ступеня — ансамбль бандуристів «Мелодія струн» (викладач Сташенко Катерина).

Засновники та організатори відкритих міських конкурсів: Департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради, управління культури Департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради та Черкаська дитяча музична школа № 2.

Нехай ці перемоги стануть початком золотого шляху до великих досягнень у мистецтві. Щиро вітаємо талановитих вихованців Шполянської дитячої мистецької школи. Бажаємо натхнення, успіхів і подальших творчих звершень. Ви — майбутнє нашої культури і мистецтва! Нехай кожна перемога в музичному конкурсі буде світлим променем світла та натхнення, яке допомагає досягати вершин у світі музики.

 

 

Поділитись:
Перейти до вмісту