Герої не самі, коли громада підтримує їх

Щодня воїни ризикують своїм життям і здоров’ям для захисту України та нашої громади. Підтримка захисників-земляків є не лише виявом вдячності за їхню жертовну службу, але й важливою складовою для забезпечення їхнього добробуту на війні.

На останньому березневому тижні в Центрі гуманітарної допомоги Шполянської міської ради, що діє на базі КЗ «Центр культури та дозвілля», сформовано посилку для військовослужбовця зі Шполи Сергія Бударіна. Маскувальну сітку, килимки, чай, каву, цукор, цукерки, мівіну, печиво, рукавиці, згущене молоко  отримав батько військового і переслав синові поштою.

Мама воїна Даніїла Скорика, який після вимушеного внутрішнього переселення в нашу громаду нині захищає волю держави у східній її частині, отримала маскувальну сітку, килимки, ліки, носки, солодощі та засоби гігієни.      Також було передано 1 маскувальну сітку для 159-го окремого батальйону ТрО. Дякуємо працівницям із філій КЗ «Центр культури та дозвілля», які невтомно плетуть сітки, килимки, готують смаколики для наших незламних ЗСУ.

Нагадуємо, що допомогу для військових можна приносити в КК «Космос», що знаходиться за адресою: м. Шпола, вул. Соборна, 2; пн.-чт. 8:00-17:15; пт. 8:00-16:00.

Дякуємо всім, хто донатить, плете, готує, допомагає усіма можливими способами! Ви — найкращі! Наближаємо перемогу разом! Нехай наші зусилля принесуть благополуччя та підтримку військовим та їхнім сім’ям.

 

Поділитись:
Перейти до вмісту