Нові горизонти навчання: зустріч освітян громади з амбасадоркою Global Teacher Prize

Громадо! Раді поділитися з вами цінним  для професійного розвитку досвідом, який отримали освітяни закладів загальної середньої освіти в останній день весняних канікул. Людмила Таболіна – викладачка української мови та літератури Київського ліцею «Educator», амбасадорка Global Teacher Prize, яка увійшла в ТОП-50 світової премії Global Teacher Prize-2023, ТОП-10 національної Премії Global Teacher Prize Ukraine – 2019 провела мотиваційні зустрічі з учителями початкових класів, української мови і літератури, зарубіжної  літератури на тему «Яким має бути сучасне вчительство як приклад для мотивації учнів». Під час діалогів пані Людмила поділилася кейсом своїх напрацювань для освітян, демонструючи, як сучасне вчителювання може бути прикладом для мотивації учнів. Вона підкреслила важливість створення стимулюючого та підтримуючого середовища в класі, де кожен учень відчуває себе важливим та знаходить поштовх для навчання.

Амбасадорка Global Teacher Prize поділилася власним цікавим досвідом, корисними лайфхаками та інструментами, продемонструвала приклади того, як можна використовувати штучний інтелект у повсякденній роботі. Учителі дізналися про Leonardo AI – інноваційний ресурс, що надає широкі можливості для розробки різноманітних застосувань штучного інтелекту, зокрема генерації зображень, про Canva – платформу графічного дизайну, що дозволяє створювати графіку, презентації, афіші та інший візуальний контент для соціальних мереж, про Kazka.fun – безкоштовний генератор штучного інтелекту для створення  казок українською, про ChatGPT – чат-бот зі штучним інтелектом та про Perplexity AI – пошуковою системою теж на основі штучного інтелекту.

Пишаємося тим, що в нашій громаді є віддані та інноваційні вчителі, які постійно шукають способи вдосконалити свої вміння, аби зробити процес навчання дітей цікавим, захопливим і креативним.

Присутні на зустрічах отримали задоволення від спілкування із непересічною особистістю, мудрим педагогом, а також розширили свій кругозір завдяки отриманим новим навикам.

Щиро дякуємо Людмилі Таболіній за чудову атмосферу, цікаві знання, позитивні емоції.

 

Поділитись:
Перейти до вмісту