Для ветеранів і ветеранок відкриваються нові професійні можливості

Як повідомляє Мінветеранів, цей проєкт втілюється завдяки ГО «Школа врядування» та Києво-Могилянській школі врядування імені Андрія Мелешевича.

Навчання стартує 22 квітня 2024 року. Заявки приймаються до 8 квітня включно.

Мета — сприяти професійному розвитку та підвищенню кваліфікації ветеранів та ветеранок, які прагнуть пов’язати свою професійну кар’єру з державною службою та місцевим самоврядуванням.

Після навчання учасники та учасниці отримають відповідні знання, навички та компетентності для успішного зарахування в кадрові резерви, проходження конкурсів на посади, працевлаштування та подальшої роботи в органах державної влади.

Запрошуються ветерани та ветеранки, які:

  • не мають жодного досвіду роботи у сфері державної служби та/або служби в ОМС, але мають намір працевлаштування на таких посадах у найближчому майбутньому;
  • перебувають на посадах державної служби чи служби в ОМС до 3-х років станом на дату проведення конкурсного відбору слухачів та мають намір продовжувати працювати на цих посадах у найближчому майбутньому.

Форма для заповнення: https://forms.gle/HedG5ApVA3TvxeGb6

Навчання безкоштовне. Тривалість — 11 тижнів. Форма навчання — дистанційна, онлайн. Після закінчення видається сертифікат про проходження програми.

 

Поділитись:
Перейти до вмісту