УВАГА! КОНКУРС ДЛЯ ЗДОБУВАЧІВ ВИЩОЇ, ФАХОВОЇ ПЕРЕДВИЩОЇ ТА ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОЇ ОСВІТИ!

В межах соціального проєкту для студентів «Scholarship в Україні» стартував новий конкурс для здобувачів вищої, фахової передвищої та професійно-технічної освіти під гаслом «Мотивація нескорених 2.0».

Мета конкурсу — підтримати талановиту молодь та освітні заклади, а також надати допомогу у їхньому просуванні в період кампанії залучення студентів. Крім того, маємо на меті підкреслити важливість ролі освітніх установ у цей важкий для всіх період, натомість конкурс створює можливість для них відзначити свої досягнення за допомогою творчої молоді.

У сучасних умовах цей конкурс є як ніколи актуальним, щоб українські освітяни відчули підтримку у непростий час та не втратили надію у гідне майбутнє.

Детальніше про діючий конкурс:

Участь у конкурсі безкоштовна! Переможці (5 освітніх закладів) отримують спеціальні нагороди у вигляді «наборів медійника», до яких входять:

  • веб-камера;
  • освітлення;
  • штатив;
  • монопод;
  • бездротові навушники.

Освітнім закладам, студенти яких беруть участь у конкурсі, ми надаємо сертифікати учасників конкурсу «Мотивація нескорених 2.0».

Студентам необхідно підготувати конкурсну роботу у форматі відеоролика/презентації, що відображатиме переваги їхнього освітнього закладу (або факультету, кафедри, наукового гуртка) та надіслати на поштову скриньку grant@scholarship.in.ua для оцінки журі.

Тема робіт — «Імпульси освіти: конкурс креативних презентацій українських освітніх закладів».

Заявки на участь приймаються з 20 березня по 25 травня 2024 р. на сторінці конкурсу https://100pidpysnykiv.com.ua/scholarship.html.

Детальні умови — на офіційному сайті проєкту https://scholarship.in.ua/.

Пресконференцію з приводу старту нового конкурсу можна переглянути за посиланням: https://youtu.be/cUWWAwU7qTE?si=1aOsDxsXOCq_KUtx.

Як проходили попередні конкурси «Sсholarship в Україні» можна ознайомитися на сайті проєкту https://scholarship.in.ua/uk/provedeni-konkursi/.

Поділитись:
Перейти до вмісту