Андрій Стріхарський взяв участь у важливому заході

Нещодавно взяв участь в обговоренні реформи житлової політики в Україні. Спільно зі Світовим банком, Міністерством розвитку громад, територій та інфраструктури України, Європейським інвестиційним банком та Європейською Комісією захід був організований з метою експертного обговорення реформування житлової політики та створення національної житлової стратегії.
На заході були присутні очільниця партії «Слуга
Народу» Олена Шуляк, Міністр розвитку громад, територій та інфраструктури України Олександр Кубраков, заступниця міністра Наталія
Козловська, Посол США в Україні Бріджит Брінк, представники чисельних іноземних інституцій, які опікуються житловою політикою.
Через війну сотні тисяч українців залишились без житла. Влада оперативно запровадила
механізми допомоги людям, зокрема через програми компенсацій, будівництво тимчасового житла тощо. Але потрібні дієві кроки:
– реформування застарілих норм житлової політики;
– створення відповідної нормативної бази та її модернізація;
– адаптація законодавства про житло до норм права ЄС.
Провів плідну розмову з Еллен Гамільтон, яка є провідним фахівцем з міських питань глобальної практики розвитку міст Світового Банку. Обговорили можливі подальші напрями розвитку житлової політики в Україні в цілому та можливості залучення інвестицій європейських країн для створення сприятливих умов для
приватного сектору.
3 Наталією Козловською, заступницею міністра розвитку громад, територій та інфраструктури проговорив зміни та напрацювання в новому законі, продовження плідної роботи над ефективним механізмом його імплементації та роботи.
Дякую організаторам за ініціативу зібрати потужне експертне коло навколо розробки та імплементації важливих для країни законопроєктів.
Поділитись:
Перейти до вмісту