Поєднання пригод та спорту: у змаганнях із паркового спортивного орієнтування діти громади — кращі

8 квітня 2024 року відбулися обласні змагання з паркового спортивного орієнтування, присвячені 70-й річниці з дня створення Черкаського обласного Центру туризму, краєзнавства і екскурсій учнівської молоді Черкаської обласної ради.

Головною метою змагань є популяризація здорового способу життя, залучення здобувачів освіти до занять фізичною культурою і спортом, подальший розвиток спортивного орієнтування серед школярів та молоді.

Нашу громаду представили 4 команди:

  • 3 команди від гуртка «Юні туристи» КЗ «Шполянський центр дитячої та юнацької творчості  учнівської молоді» (керівник — Дмитро Сивак) різних вікових груп: молодша — 9-10 років, середня — 11-12 років, старша — 13-15 років;
  • команда від Лебединського ліцею №2 (керівник — Віктор Павловський).

Змагання проходили в Соснівському парку, який має досить складний рельєф. Кожній віковій групі були доведені окремі завдання. Учасники проходили дистанцію за єдиним для всіх маршрутом, стартуючи з інтервалом у 30 с.

Необхідно було чітко подолати дистанцію і відмітитись на всіх КП (контрольні пункти). При визначенні переможців до уваги бралися швидкість проходження маршруту і кількість відмічених КП.

Отже, за результатами участі в обласних змаганнях з паркового спортивного орієнтування маємо такі здобутки:

Категорія «Чоловіки-новачки (2014 р.н. і молодші)»:

  • І місце — Плащевий Максим (Шполянський ліцей №1).

Категорія «Жінки-новачки (2014 р.н. і молодші)»:

  • І місце — Карбівнича Варвара (Шполянський ліцей №1);
  • ІІ місце — Сивак Майя (Шполянський ліцей №1).

Щиро вітаємо з такими прекрасними результатами! Бажаємо подальших успіхів, наснаги й віри у свої сили!

Висловлюємо подяку керівникам, які підготували дітей до участі в таких важливих змаганнях, вірили в них та підтримували.

Крім того, щиро дякуємо організаторам заходу за цікаве й корисне дозвілля для нашого підростаючого покоління в цей нелегкий час. Окрема подяка батькам юних спортсменів, які також сприяли організації поїздки, хвилювалися й піклувалися, підтримували, а головне — народили й виховали дітей, якими наша громада пишається.

Доземний уклін Збройним силам України за те, що дають можливість таким подіям і досягненням бути в житті українських дітей!

Поділитись:
Перейти до вмісту