Посіємо добро — добро й пожнемо

Підтримка внутрішньо переміщених осіб, які знайшли прихисток у нашій громаді, — один із пріоритетних  напрямків соціального захисту людей. Допомога — це найцінніше, що можна дати знедоленим, а турбота під час війни — це шанс на виживання для тих, хто цього потребує. Утікаючи від ворожих пострілів, майже 3100 українців з Харківщини, Донеччини, Чернігівщини, Миколаєва, Маріуполя, Запоріжжя, Херсонщини знайшли прихисток у нашій громаді, де з перших днів повномасштабного вторгнення підтримують згорьованих міцною рукою допомоги, адже чужої біди не буває, особливо в часи скалічених доль, сліз, утрат і навіки незагойних ран.

Із перших днів війни в громаді вагомо підтримують людей,  для яких  наш край став другою домівкою. У 2022 році, поряд із численною допомогою, яка надходила від міжнародних та всеукраїнських благодійних фондів, започатковано виділення  коштів із місцевого бюджету для першочергових потреб, зменшення вразливості, пом’якшення тривожності внутрішньо переміщених осіб унаслідок нестачі їжі чи гігієнічних засобів. Вимушене переселення з місць ведення бойових дій зумовило втрату продовольчої безпеки на довготривалий період, унеможливило фінансову спроможність придбавати базові речі. Упродовж 2023 та І кварталу цього року з місцевого бюджету виділяються кошти на закупівлю пакетів допомоги для внутрішньо переміщених осіб, які проживають у Шполянській громаді. Ці набори надаються на таких умовах:

  • Сім’я до 4 осіб може отримати 1 набір упродовж 14 днів,
  • Сім’я, у якій більше 4 осіб, має право отримати 2 такі набори кожні 14 днів;
  • 1 особа — 1 набір через 21 день.

Що входить до набору?

  1. продукти харчування: борошно — 3 кг; цукор — 1 кг, макарони — 1 кг, гречка — 1 кг, олія — 1 л; чай чорний, зелений, каркаде (на вибір) — упаковка 100 г; консерва — 1 банка в маслі та 1 банка в томаті;
  2. засоби гігієни: шампунь для дорослих, шампунь дитячий, мило, підгузки дитячі, пральний порошок.

Для того, щоб отримати допомогу, необхідно, маючи при собі довідку ВПО, звернутися до Центру гуманітарної допомоги Шполянської міської ради ОТГ за адресою: м. Шпола, вул. Соборна, 2 — приміщення КК «Космос»; пн.-чт. 8:00-17:15; пт. 8:00-16:00.

Шановні ВПО!  Ви — не чужі в нашій громаді! Ми завжди готові підтримати вас! Не соромтеся, звертайтеся до Центру гуманітарної допомоги і отримайте допомогу для своїх родин. Відчуваючи біль розлуки з батьківщиною, який обпікає пошматовані спогади про мирне життя переселенців, побачивши хоча б один раз і сльози смутку, і посмішки вдячності, знаємо, що мовою благодійності говорять людяність, душевне тепло й сердечна турбота про тих, кому зараз важко. Не шкодуймо зусиль підставити плече, зміцнити надію, зігріти поглядом чи обіймами, поділитися шматком хліба.

Поділитись:
Перейти до вмісту