У громаді відбувся флешмоб-акція єднання та віри «ВИПУСКНИКИ-2024 РОКУ ДЛЯ МАЙБУТНІХ ПОКОЛІНЬ»

Випускники 2024… Це покоління, яке народилося вже в незалежній Україні,  на юність якого припали трагічні часи війни. На жаль, росія вкрала найкращі миті їхнього шкільного життя та дитинства, зруйнувала багато мрій. Попри воєнне лихоліття юнаки та дівчата – випускники 2024 року – майбутні творці нової України.

Сьогодні, у такі тяжкі часи випробувань, кожен випускник може посадити дерево у своєму місті, містечку чи селі, щоб своїм дітям показати, якою сильною була віра в нашу державу. Прийти і сказати: «Доки Герої-воїни виборювали Перемогу, я посадив/ла ось це дерево. Воно стало першим кроком нового дорослого життя».

Людмила Циганок, президентка Асоціації PAEW, ініціаторка Всеукраїнської акції пояснює:

«Кожне висаджене дерево чи кущ – сигнал незламної віри у свою Україну. Випускники вірять, що через 20 років приведуть до своїх дерев незламності у рідному місті чи селі своїх дітей, передаючи цю традицію з покоління в покоління. Цей крок також спрямований на підтримку загальноєвропейської Зеленої Угоди напередодні Дня довкілля, адже випускники війни – це майбутні архітектори нової України – незламної і зеленої!»

Зародження нової традиції та висадження дерев підтримали і майбутні випускники закладів загальної середньої освіти Шполянської громади. Учні дбайливо  вкоренили на територіях закладів освіти хвойні, плодові дерева, кущі самшиту та лаванди й інших багаторічних рослин. а також барвистих квітів. Це покоління, яке відбудовуватиме й розвиватиме нашу Україну після перемоги.

Поділитись:
Перейти до вмісту