В.о. міського голови очолив обласне відділення Всеукраїнської асоціації грома

Днями у Звенигородці відбулися збори Черкаського обласного відділення Всеукраїнської асоціації громад (ВАГ), у ході яких підсумовано роботу за звітний період, окреслено пріоритетні завдання асоціації в реалізації подальшої роботи щодо сталого розвитку сільських територій та малих міст через розбудову самоврядування.
Виконавчий директор Іван Слободяник від імені асоціації подякував Селищенському сільському голові Анатолію Пархоменку, який склав повноваження голови Черкаського обласного відділення асоціації. Новим головою та членом Правління обрано секретаря міської ради та в.о. Шполянського міського голови Олега Кошового. Маючи досвід депутата міської ради трьох скликань, володіючи компетентностями керівника-лідера, відтепер він поєднуватиме відповідальну роботу на посаді з громадською діяльністю у сфері адвокації на національному рівні пріоритетів усіх громад Черкаської області.
Довідково.
Всеукраїнська асоціація органів місцевого самоврядування «Всеукраїнська асоціація громад» спрямовує свою діяльність на захист прав та інтересів громад, підтримку місцевого самоврядування, сприяння розвитку демократії та громадянського суспільства, розв’язання соціально-економічних проблем регіону. ВАГ постійно працює з ОМС громад усіх регіонів, здійснюючи з ними як прямі, так і опосередковані комунікації, залучаючи їх до процесу вироблення та реалізації державної політики. Періодично Асоціація організовує заходи на актуальні для громад теми за участю народних депутатів, урядовців, експертів .
Асоціація використовує цілу низку робочих форматів та інструментів, такі як робота комітетів ВАГ (засідання та телеграм-чати комітетів); робота регіональних координаторів ВАГ на місцях; спільна дистанційна робота в системі управління проектами Worksection; опитування ОМС; Телеграм-канал «Пульс громад»; Вайбер-бот «Пульс громад»; YouTube канал «ПроLAND»; вайбер-групи обласних відділень ВАГ; щотижневий Дайджест правових подій; щотижневий відео огляд головних новин; відео репортажі про громади.
На Черкащині обрано голову обласного відділення Всеукраїнської асоціації громад та нового члена Правління – Всеукраїнська асоціація громад (communities.org.ua)
https://communities.org.ua/novyny/na-cherkashhyni-obrano-golovu-oblasnogo-viddilennya-vseukrayinskoyi-asocziacziyi-gromad-ta-novogo-chlena-pravlinnya/
Поділитись:
Перейти до вмісту