Загартовані волонтерством: спільна мета — спільні зусилля

Повернувся з чергової гуманітарної поїздки один із наших незламних волонтерів Руслан Яценко. Цього разу він із потужним багажем допомоги для військових із нашої громади побував у східній частині України. До поїздки долучився Благодійний фонд «Сталевий кордон» зі Сміли, додавши до сформованого вантажу питну воду та лікарські засоби. Домашні смаколики  спекли господині з села Товмач, яких завжди швидко гуртує завідувачка філії с. Товмач КЗ «Центр культури та дозвілля» Антоніна Козленко. Група компаній LNZ забезпечила автотранспорт волонтера пальним.

Це один із яскравих прикладів того, як, об’єднавшись, можна зробити більше добра, ніж порізно. Підтримка стає ще більш відчутною, серйозною і масштабною. Така ініціатива має стати прикладом і приводом для всіх волонтерів, волонтерських спільнот, щоб задуматись — можливо, час від часу варто об’єднуватися, комунікувати між собою, готуючись до поїздок на передову, адже діючи злагоджено й згуртовано, ми стаємо величезною силою, здатною «звернути гори», подолавши всі перешкоди на шляху до такої омріяної перемоги!

Дякуємо Руслану Яценку за невтомну працю, «Сталевому кордону» — за відчутне підсилення нашої допомоги, кожній і кожному, хто відчуває потребу й силу допомагати нашим ЗСУ, хто робить можливе й неможливе, аби хлопці на передовій мали все, відчували допомогу тилу. Будьмо завжди міцною опорою для тих, хто воює за нас!

Поділитись:
Перейти до вмісту