Засідання комісії техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

На цьому робочому тижні відбулося засідання комісії техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади.
У зв’язку зі значним погіршенням у поточному році епізоотичної ситуації на території Шполянської об’єднаної територіальної громади та збільшенням майже в три рази кількості осіб, які звернулись до медичних закладів за антирабічною допомогою, завідувачка Шполянського відділення Звенигородського районного відділу Державної установи «Черкаський обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров’я України» Марія Михайленко поінформувала присутніх щодо стану антирабічної допомоги населенню. Вона звернула увагу на необхідність активізувати інформаційно-роз’яснювальну роботу серед населення та виконання програми роботи по врегулюванню чисельності безпритульних тварин, які є однією із загроз розповсюдження сказу та створення неблагополучного епідемічного прогнозу щодо захворюваності на сказ людей.
Про епізоотичну ситуацію в регіоні, стан виконання «Програми регулювання чисельності безпритульних тварин гуманними методами у Черкаській області на 2021 – 2025 роки», затвердженої рішенням сесії Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади від 22.12.2020 №2-40/IХ, говорили начальник управління – начальник відділу безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Звенигородського управління ГУ ДПСС в Черкаській області Лариса Погасій та завідувач Шполянського відділу Звенигородської районної лікарні ветеринарної медицини Володимир Овчаренко.
З метою зменшення ризиків виникнення захворювань на сказ серед населення громади, забезпечення санітарно-епідеміологічного благополуччя та комфортного співіснування людей і тварин прийнято рішення комісії, яким передбачено ряд профілактичних заходів. Під час засідання також розглянуто кілька важливих питань щодо стану виконання заходів із забезпечення належного функціонування об’єктів фонду захисних споруд цивільного захисту Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади. Учасники обговорили результати щоквартальних обстежень оцінки стану готовності укриттів, основні недоліки, виявлені комісією під час оглядів та шляхи їх вирішення.
Поділитись:
Перейти до вмісту