Наші юні туристи – на другій сходинці п’єдесталу!

27 квітня в місті Черкаси на пришкільній території загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 24 відбувся відкритий Кубок зі спортивного (пішохідного) туризму серед юнаків на дистанції «Смуга перешкод» (ІІ етап). Змагання проводились задля популяризації спортивного туризму серед учнівської молоді та перевірки рівня спортивної майстерності спортсменів і команд. Шполянську громаду представили вихованці гуртка «Юні туристи» на чолі з керівником Дмитром Сиваком.
Гурток «Юні туристи» діє на базі КЗ «Шполянський центр дитячої та юнацької творчості учнівської молоді» лише вісім місяців, тренування відбуваються на базі Шполянського ліцею №1, Шполянського міського парку дитячого дозвілля. За цей короктйци проміжок часу вихованці енергійного педагога Дмитра Сивака вже перемагали на обласних змаганнях в індивідуальних заліках. Сьогодні наші юні мандрівники повернулися додому з тріумфом, здобутим усією командою, яка виборола срібло в груповому заліку!
Окрім цього, вони успішно проявили себе в парних змаганнях, завоювавши:
• Диплом 2-го ступеня: Пампуха Максим та Овчарик Володимир;
• Диплом 3-го ступеня: Сивак Майя та Плащовий Максим.

Перемоги вихованців закладу позашкільної освіти – це ще одне підтвердження того, що, незважаючи на короткий час існування гуртка, наші вихованці володіють знаннями, навичками та командним духом, які дозволяють їм досягати успіхів.
Завдяки невтомній праці та самовіддачі керівника гуртка Дмитра Сивака, який щедро ділиться своїм досвідом, а також згуртовує та надихає своїх гуртківців на досягнення таких результатів, нам є ким гордитися в громаді.
Вітаємо юних мандрівників та їх тренера з цією блискучою перемогою! Бажаємо їм нових звершень, цікавих маршрутів та незабутніх вражень!
Поділитись:
Перейти до вмісту