Традиційно підбиваємо підсумки роботи громади. Коротко про головне за тиждень з 22.04 по 28.04.2024 року

🔹СКРИВДЖЕНА ЗЕМЛЯ… ПАМ’ЯТЬ ПРО ЧОРНОБИЛЬСЬКУ КАТАСТРОФУ
26 квітня 2024 року з нагоди 38-ї річниці аварії на ЧАЕС у міському Парку слави на мітинг-реквієм зібралися шполяни, аби згадати й гідно вшанувати пам’ять Героїв-чорнобильців, які загинули, отримавши смертельні дози опромінення. Низько схиляємо голови перед світлою пам’яттю тих, чиї життя обірвав смертоносний атом.
Більш докладно читайте на сторінці спільноти⬇
💙💛ПРО ДОПОМОГУ ВІЙСЬКОВИМ
Допомагаємо невпинно!
Повернувся з чергової гуманітарної поїздки один із наших незламних волонтерів Руслан Яценко. Цього разу він із потужним багажем допомоги для військових із нашої громади побував у східній частині України. До поїздки долучився Благодійний фонд «Сталевий кордон» зі Сміли, додавши до сформованого вантажу питну воду та лікарські засоби. Домашні смаколики спекли господині з села Товмач, яких завжди швидко гуртує завідувачка філії с. Товмач КЗ «Центр культури та дозвілля» Антоніна Козленко. Група компаній LNZ забезпечила автотранспорт волонтера пальним. Це один із яскравих прикладів того, як, об’єднавшись, можна зробити більше добра, ніж порізно. Підтримка стає ще більш відчутною, серйозною і масштабною.
Більш докладно читайте на сторінці спільноти⬇
Центр гуманітарної допомоги Шполянської міської ради ОТГ, що функціонує на базі КЗ «Центр культури та дозвілля», відповідно до запиту підготував усе необхідне для Костянтина Ревуцького, який несе службу у східній частині України. Допомогу для свого чоловіка отримала Олена Ревуцька. Посилку вже доставлено нашим захисникам. До неї увійшли: маскувальні сітки, печиво, рукавиці для роботи, окопні свічки, засоби гігієни, чай, кава у стіках, мівіна, снеки, консерви тощо.
Хлопці щиро дякують за підтримку, за нашу з вами небайдужість, за те, що ми усі разом допомагаємо, хто чим може. Спільно ми обов’язково здолаємо ворога!
Нагадуємо, що допомогу для військових можна приносити у КК «Космос», що знаходиться за адресою: м. Шпола, вул. Соборна, 2; пн.-чт. 8:00-17:15; пт. 8:00-16:00.
🔹ЗАХИЩАЄМО ПРАВА ДІТЕЙ
Батьківська відповідальність – шлях до дотримання права дітей на освіту 23 квітня 2024 року на території Шполянської громади працівниками служби у справах дітей та КП «Центр надання соціальних послуг» проведено профілактичні заходи у сфері захисту прав неповнолітніх. Побували в сім’ях, де діти мають проблеми з відвідуванням закладів загальної середньої освіти. З батьками проведено бесіди щодо належного виконання батьківських обов’язків, ведення здорового способу життя, створення належних умов для проживання, розвитку та навчання дітей.
Більш докладно читайте на сторінці спільноти⬇️
🔹СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ НАСЕЛЕННЯ
26 квітня у Центрі надання гуманітарної допомоги Шполянської міської ради відбулася зустріч представників організації «Право на захист» з внутрішньо переміщеними особами громади, під час якої здійснювалася реєстрація на грошову допомогу тих, хто не отримував раніше її від міжнародних організацій, та була надана безкоштовна правова допомога всім, хто її потребував. У Ветеран HUB відбувся майстер-клас для родин захисників «Великодня свічка», який проводили з ініціативи ГО «З серця України».
🔹ІНВЕСТИЦІЇ ТА СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНИЙ РОЗВИТОК
25 квітня 2024 року успішно організовано та проведено тренінг для жінок громади, на якому учасниці перевірили власні м’які навички (англ. soft skills). Наступний тренінг для молоді відбувся 28 квітня на одну з актуальних тем ХХІ століття «Як розвивати свої Soft Skills». Запрошуємо всіх охочих долучатися.
Більш детальна інформацію можна знайти на сторінці: Школа Слідарності: відкрите державне врядування
🔹ЗЕМЕЛЬНІ ПИТАННЯ
Відбулися земельні торги у формі аукціону щодо продажу права оренди на земельні ділянки, які перебувають у комунальній власності Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади:
– сільськогосподарського призначення, площею 2,1901 га, яка розташована
за межами с. Васильків;
– водного фонду площею 2,1133 га в комплексі з розташованим на ній водним об’єктом, розташована за межами с. Лебедин Звенигородського району Черкаської області.
За результатами торгів відділом з питань земельних відносин проводиться робота щодо укладання із переможцями договорів оренди землі та здійснення переможцями відшкодування витрат (видатків) на підготовку лотів.
Комісіями у складі працівників відділу з питань земельних відносин та комунального підприємства «Муніципальна інспекція» проведено роботи щодо:
1. Виявлення земельних ділянок, які самовільно використовуються громадянами без документів, що освідчують право власності або користування на землю та плати за використання земельними ділянками. За результатами проведеної роботи складено матеріали для вжиття, у межах повноважень, відповідних заходів.
2. Розгляду та вирішення, за заявами громадян, земельних спорів щодо додержання правил добросусідства. За підсумками проведеної роботи представниками комісії запропоновано зацікавленим сторонам шляхи вирішення спорів.
🔹ПУБЛІЧНІ ЗАКУПІВЛІ
За результатами проведення процедур закупівель в Prozorro Market укладено угоди на постачання квадрокоптерів-FPV, спортивного інвентарю, надання послуг із технічного обслуговування та повірки вузлів обліку газу.
🔹ЦИВІЛЬНИЙ ЗАХИСТ
Відбулося засідання комісії техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади.
Більш докладно читайте на сторінці спільноти⬇
🔹ЗАСІДАННЯ ВИКОНКОМУ
22 квітня 2024 року відбулося 8-ме засідання виконавчого комітету Шполянської міської ради ОТГ, під час якого було розглянуто і прийнято рішення по 17 питаннях.
Більш докладно читайте на сторінці спільноти⬇
🔹ЗАСІДАННЯ КОМІСІЇ ТЕХНОГЕННО-ЕКОЛОГІЧНОЇ БЕЗПЕКИ ТА НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ
На цьому робочому тижні відбулося засідання комісії техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади.
Більш докладно читайте на сторінці спільноти⬇
🔹ОСВІТА
· 23 квітня 2024 року учні 11 класів міських закладів освіти долучилися до екоакції «Шевченко єднає Україну», ініційовану Черкаською обласною військовою адміністрацією з нагоди Дня довкілля. Учні висадили 27 саджанців дуба.
Більш докладно читайте на сторінці спільноти⬇
· 27 квітня 2024 року вихованці народного дитячого танцювального колективу «Барвінок» КЗ «Шполянський ЦДТЮТУМ» (керівник Пресліцький Е.Е.) взяли участь у Міжнародному фестивалі-конкурсі мистецтв «Джерело надій», який проходив цьогоріч у м. Київ. Вихованці гідно презентували свою хореографічну майстерність, наполегливість та завзятість серед знаної кількості учасників та отримали найвищу нагороду ГРАН – ПРІ та дипломи лауреатів І та ІІ ступенів у Міжнародному фестивалі-конкурсі мистецтв.
Більш докладно читайте на сторінці спільноти⬇
· Вихованці гуртка «Юні туристи» КЗ «Шполянський ЦДТЮТУМ» (керівник Дмитро Сивак) стали учасниками відкритого Кубку м. Черкаси зі спортивного (пішохідного) туризму серед юнаків на дистанції «Смуга перешкод» (ІІ етап). Змагання проводилися 27 квітня 2024 року. Наші юні мандрівники повернулися додому з тріумфом, здобутим усією командою, яка виборола срібло в груповому заліку! Окрім цього, вони успішно проявили себе в парних змаганнях, завоювавши:
•Диплом 2-го ступеня: Пампуха Максим та Овчарик Володимир;
• Диплом 3-го ступеня: Сивак Майя та Плащовий Максим.
Більш докладно читайте на сторінці спільноти⬇️
🔹СПОРТ
Наші наполегливі й невгамовні футзалісти вибороли путівку на IV обласний етап змагань всеукраїнського проекту «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги».
Юні учасники шахового клубу «Дебют» разом зі своїм тренером Романом Михайловичем Тараном цими вихідними взяли участь у шаховому фестивалі «Шевченків край» (м. Звенигородка).
23 квітня в м. Звенигородка відбувся фінал ІІІ районного етапу з черліденгу, в якому взяли участь 8 команд. Нашу громаду представила команда Шполянського ліцею №3, яка підготувала яскраву та енергійну програму. Наша команда з волейболу зі Шполянського ліцею №1 теж у фіналі першості області.
Отже, за результатами запеклих протистоянь на районному рівні дві команди захищатимуть честь не лише нашої громади, а й Звенигородщини на змаганнях такого рівня у двох із п’яти видів спорту.
🔹КУЛЬТУРА
25 квітня у Шполі після зимової перерви відновили добру традицію громади, провівши на площі Героїв Майдану благодійний ярмарок «Повернись живим». Наші гривні в цей день стали сміливими, адже до їх збору долучилися всі старостинські округи, окремі приватні підприємці, волонтери, працівники старостатів, закладів освіти, працівники публічно-шкільних бібліотек, філії КЗ «Центр культури та дозвілля», міської ради, народні умільці, ТОВ «ШПОЛА-ПРОДУКТ», СПОП «Агро-Прогрес». Підсумком ярмарку стали непорожні скриньки, які вдалося наповнити гривнями впродовж півтори години. Отже, разом ми задонатили 180750 гривень, із них 18292 гривень, згідно з рішеннями старостатів, закладів освіти, зафіксованих в актах приймання-передачі, надано волонтерській спільноті «В.О.Л.Я», яку очолює шполянин Василь Стеценко, а 162458 гривень — Благодійному фонду «Крила» під керівництвом Сергія Осадчука.Кожна гривня важлива! Завдяки нашим хлопцям і дівчатам на фронті живемо далі. Щодня ще з більшою злістю на ворогів.
Більш докладно читайте на сторінці спільноти⬇️
27 квітня 2024 року наші юні, креативні і, безперечно, трудолюбиві діти — зразковий аматорський колектив сучасного танцю «Еліт» КЗ «Центр культури та дозвілля» — із танцем «Барбі Ленд» вибороли I місце в номінації «Хореографія» на Міжнародному конкурсі мистецтв «Штурм», який відбувся в міському будинку культури в м. Канів.
Більш докладно читайте на сторінці спільноти⬇️
Минулого тижня в нашому місті відбулися концерти українського співака Андрія Кравченка, гурту «Діти Фрістала». Це були вечори, сповнені щирості, глибоких текстів, чаруючої музики та неймовірної енергетики!
💙💛Дякуємо ЗСУ за тихий тиждень, який завершуємо Вербною неділею!
Поділитись:
Перейти до вмісту