Продовжуємо примножувати запас міцності наших захисників

💙💛Незмінний пріоритет, який потребує системної спільної роботи 24/7, – це підтримка обороноздатності України в нашій громаді. Усебічна допомога та забезпечення військових – питання №1 порядку денного міської ради. Щодня нарощуємо спроможності. У громаді доводимо конкретними справами, що можемо купувати такі потрібні пікапи для виконання бойових завдань, засоби зв’язку за кошти міського бюджету й соціально відповідального бізнесу, підтримувати фінансово родини загиблих захисників, сімʼї воїнів, які зараз на фронті, проявляти максимальну увагу до тих, хто проходять лікування після поранень та реабілітацію, завжди чекати у Ветеран Hub постраждалих на війні.
Робимо черговий внесок громади в захист України, тримаємо взяту відповідальність за безпеку воїнів. Нещодавно отримали 60 FPV-дронів для оборонців України. У межах чинного законодавства здійснили закупівлі через процедури в системі Prozorro Market, забезпечили відкритість та прозорість у грошових витратах місцевого бюджету. Тендер, проведений міською радою, був ініціативою, що дозволила отримати найкращі пропозиції від потенційних постачальників. Після уважного вивчення та порівняння всіх ініціатив уклали угоду на закупівлю квадрокоптерів РгоDrone FPV на суму 899 940 гривень. Отримавши придбані коштом місцевого бюджету засоби для розвідки й врожайного полювання на ворога, вважали за доцільне перевірити їхній рівень. До цієї справи долучили програміста, розробника FPV Дмитра Кошового зі Шполи. Випробувавши ці сучасні безпілотники, які стануть для наших воїнів неоціненною допомогою, отримали його фаховий висновок: дрони якісні, дієві, готові рятувати життя побратимів, збирати інформацію про ворога.
Розпочинаємо передавати літальні апарати Силам оборони, підсилюючи їх побажаннями щодня знищувати російських окупантів разом з їх технікою, рятуючи життя українців. Нині це наш обов’язок – неспинно підтримувати тих, хто ризикує своїм життям за свободу та незалежність. Міська рада продовжує примножувати запас міцності захисників. Треба й надалі робити все можливе, щоб допомогти їм здолати ворога та повернутися додому живими й неушкодженими. Хай кожна пташка досягає мети!💙💛
Поділитись:
Перейти до вмісту