У ритмі життя вирував танцювальний калейдоскоп

29 квітня, у Міжнародний день танцю, у КК «Космос» відбувся по-справжньому феєричний концерт від танцювальних колективів нашої громади. Усім, хто зібрався на свято, свої незабутні виступи подарували:
  • народний дитячий танцювальний колектив «Барвінок» Шполянського центру дитячої та юнацької творчості учнівської молоді (керівник — Едуард Пресліцький);
  • зразковий аматорський колектив сучасного танцю «Еліт» КЗ «Центр культури та дозвілля» (керівник — Леся Осадчук);
  • хореографічний колективів «Розмай» (керівник — Каріна Ігоніна), «Флай» (керівник—Юлія Кураова) Шполянської дитячої мистецької школи;
  • хореографічний колектив «Вікторія» (керівник — Вікторія Чекулаєва) філії с. Марʼянівка КЗ «Центр культури та дозвілля»;
  • команда з черліденгу Шполянського ліцею № 3 «Пума» (керівник — Ірина Шептицька);
  • вихованки секції спортивної аеробіки Дитячо-юнацько спортивної школи (керівник— Оксана Приблуда).
Душевну, неймовірно проникливу пісню «У нас серця дитячі» виконав дитячий вокальний ансамбль «Viva» (керівник — Вікторія Верба) КЗ «Центр культури та дозвілля», яка також стала окрасою заходу.
Невгамовні дітки подарували глядачам у залі дивовижний калейдоскоп рухів, емоцій, почуттів. Дивлячись на виконавську майстерність, злагоджені хореографічні вміння, дорослі, безперечно, захоплювалися тим, стільки праці вкладено в кожен танець, стільки тренувань і репетицій довелося пройти учасникам колективів, щоб здивувати нас своїми талантом.
Сьогодні на сцені ми побачили справжнє розмаїття танців та його елементів: народний, сучасний, черліденг, спортивна аеробіка. Діти вразили присутніх своєю пластикою, відчуттям ритму, енергією, гармонією і вмінням триматись на сцені. Дякуємо нашим керівникам за любов до справи, за професіоналізм у роботі. Спасибі вашим батькам за турботу й підтримку.
Дорогі діти! Будьте успішні й талановиті, відчувайте ритм свого тіла та розчиняйтесь у музиці. Нехай ваш талант сяє на багатьох танцювальних аренах, адже більшість із вас уже підкорили міжнародний рівень. Будьте здорові! Нехай ваша любов до хореографії триває все життя. Танцюйте з вірою в те, що вже скоро зможемо всі разом виконати найкращий танець у житті, бо це буде танець на День перемоги. Подякуймо нашим Захисникам за можливість жити, займатися улюбленими справами. Слава Воїнам! Слава Україні!
У фіналі концерту в.о. міського голови Олег Кошовий вручив подяки усім колективам за високу виконавську майстерність, творче втілення сценічних образів, невичерпну працелюбність, досягнуті успіхи, віру у власні сили й здібності та з нагоди Міжнародного дня танцю, а також набори смаколиків для діток, які люб’язно надала ТМ «Жайвір» групи компаній LNZ.
    
Поділитись:
Перейти до вмісту