Лікарі — медикам: як створилася мозаїка добрих справ

КНП «Лікарня імені братів М.С. і О.С. Коломійченків» Шполянської міської ради ОТГ під керівництвом директора Василя Уманця і КНП «Шполянський центр первинної медико-санітарної допомоги», який очолює Наталія Качан, відгукнулися на ініціативу лікаря Івана Галушки, одного з волонтерів нашої громади, у формуванні посилки для нашого земляка-захисника, військового фельдшера Михайла Бабенка.
Місцева лікарня передає свій одноденний заробіток на рахунок БФ «Крила», а в центрі первинної медико-санітарної допомоги теж щомісячно акумулюються кошти із заробітної плати для надання волонтерської допомоги. Дуже швидко реагуючи на запит колеги-волонтера, лікувальні заклади передали до Центру надання гуманітарної допомоги, що функціонує на базі КЗ «Центр культури та дозвілля», такі вироби медичного призначення:
· шприци (2 мл, 5 мл і 10 мл);
· спиртові серветки;
· внутрішньовенні катетери дорослі (зелені);
· вату;
· рукавички медичні;
· оклюзійні наліпки.
Щира вдячність вам, янголи в білих халатах, за те, що долучилися до цього збору для медичного порятунку на передовій.
Центр надання гуманітарної допомоги додав у посилку ще каву, чай і вологі серветки.
До ініціативи медиків долучилася місцева майстриня Інна Вовк: разом зі своїми вихованцями з творчої майстерні «Коза-Дереза» виготовила для наших захисників янголяток, які вже відправилися до них у східну частину України, щоб стати їхніми оберегами! Дякуємо дітям, а також їхній творчій наставниці за цю красу для наших Героїв!
Знову згуртованість, добрі й щирі серця наших волонтерів, працівників соціальної сфери, людей творчості дали потужний і вагомий результат — підтримку військових на фронті.
Єднаймося, щоб допомагати!
Єднаймося заради наближення перемоги!
Доземний уклін вам, волонтери!
Поділитись:
Перейти до вмісту