Нові знання за плечима не носити

Шполянська, а також і Уманська міські громади — єдині з Черкаської області, які пройшли конкурсний відбір для участі в програмі «Кроки для спеціалістів. Комунікація ОМС», яку організовує команда «U-LEAD з Європою» — програми співпраці між українським урядом, Європейським Союзом та його державами-членами Німеччиною, Польщею, Данією та Словенією у створенні багаторівневої системи управління, яка є прозорою, підзвітною та відповідає на потреби громадян України.

Сьогодні, 2 травня 2024 року, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Ірина Каландирець, завідувач сектору інформаційного забезпечення та зв’язків з громадськістю Лариса Лісогор та провідний спеціаліст Людмила Юрчак розпочали навчання на платформі U-LEARN разом зі 100-ми працівниками територіальних громад усієї України з населенням до 50 тисяч, які відповідають за комунікаційні питання.

Участь у цій програмі сприятиме підвищенню рівня професійних знань та вмінь у сфері комунікації в громаді, оволодінню навичками антикризових комунікацій, ознайомленню з правовими та організаційними засадами інформаційної та цифрової безпеки, налагодженню  комунікаційних процесів як усередині ОМС, так і у громаді в цілому для підвищення рівня довіри громадян до міської ради.

Попереду — вісім тижнів інтенсивного навчання для посадових осіб, відповідальних за комунікаційні питання в громаді, що, безперечно, допоможе досягнути зазначеної вище мети. 

Спікерами програми будуть: Галина Хрущак, керівниця Регіонального офісу «U-LEAD з Європою» у Львівській області; Оксана Сілюкова, керівниця Регіонального офісу «U-LEAD з Європою» у Херсонській області; Вікторія Гомза, молодша адміністративна фахівчиня Регіонального офісу «U-LEAD з Європою» у Львівській області; Мілена Комар, експертка «U-LEAD з Європою», експертка з комунікацій «Інтерньюз-Україна»; Діана Іщенко, експертка «U-LEAD з Європою», креативна директорка «Інтерньюз-Україна»; Діана Ігнатенко, експертка «U-LEAD з Європою», експертка з комунікацій «Інтерньюз-Україна»; Надія Ущапківська, експертка «U-LEAD з Європою», в.о. директорки з комунікацій «Інтерньюз-Україна»; Аліна Єлівтєрова, експертка з цифрової безпеки «Інтерньюз-Україна»; Софія Максимів, креативна копірайтерка «Інтерньюз-Україна»; Анастасія Коваленко, креативна копірайтерка «Інтерньюз-Україна»; Тетяна Домненко, експертка з дизайну «Інтерньюз-Україна».

Сучасна реформа системи професійного навчання посадових осіб місцевого самоврядування базується на потребі особистості в професійному розвитку протягом усього життя. Недарма й народна мудрість каже: «Вік живи — вік навчайся».

Навчальна програма передбачає проведення 5 семінарів, 4 тренінгів, а також самостійну роботу, у ході яких детально опрацьовуватимуться цікаві, важливі у цій сфері питання. Отримані знання, уміння й навички обов’язково допоможуть підвищити ефективність інформування та покращити якість комунікації між ОМС та громадськістю.

«Будемо й надалі дотримуватись одного із невід’ємних європейських принципів — навчаємося протягом усього життя», — заохочує колег в.о. міського голови Олег Кошовий, дбаючи про дієвість колективу. Війна — не привід поставити на паузу особистісний та професійний розвиток, а можливості онлайн-навчання дозволяють швидко підвищувати рівень самоосвіти.

Поділитись:
Перейти до вмісту