Безпека на першому місці: відновлено майданчик для навчання правилам дорожнього руху

🔷Чудова новина! Нарешті, після багаторічної перерви, у закладі дошкільної освіти №1 «Ялинка» знову запрацював майданчик для вивчення правил дорожнього руху (ПДР).
За сприяння Шполянської міської ради ОТГ було полагоджено дитячі навчальні світлофори, а саме: замінено лампочки, електропроводку, усунено всі несправності. Цю роботу сумлінно, уважно та якісно виконали електрики господарського відділу міськради Олександр Шутка, Михайло Зеленюк під мудрим керівництвом Миколи Миронова.
До облаштування майданчика на засадах благодійності долучився Сергій Бондаренко, головний інженер ПП «Бор», виготовивши й замінивши дорожні знаки на сучасніші.
Погодні умови нині сприяють збільшенню часу прогулянок на свіжому повітрі. Крім того, програма передбачає вивчення малятами елементарних правил дорожнього руху, які стосуються, наприклад, безпечного пересування на велосипедах та самокатах. Також у закладі дошкільної освіти №1 «Ялинка» є один електромобіль, який теж використовується на таких заняттях.
Тож завдяки оновленню майданчика для вивчення правил дорожнього руху маленькі шполяни краще засвоюватимуть нові знання у цій сфері та зможуть попрактикуватися в умовах, максимально наближених до реальних. Це дуже важливо, адже знання ПДР — запорука безпеки наших дітей.
Поділитись:
Перейти до вмісту