Шполянська міська рада ввійшла до складу Ради управління людськими ресурсами при НАДС

При Національному агентстві України з питань державної служби (НАДС) створено Раду управління людськими ресурсами, яка є постійним консультативно-дорадчим органом координації політики щодо управління кадровим потенціалом у державних органах та органах місцевого самоврядування.
Завдяки здобутому другому місцю у Всеукраїнському конкурсі «Кращі практики управління персоналом», що відбувся наприкінці 2023 року, Шполянська міська рада вперше ввійшла до Ради управління людськими ресурсами, а до її персонального складу запрошено заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Ірину Каландирець.
30 квітня проведено перше у 2024 році засідання Ради управління людськими ресурсами при НАДС. Під час зустрічі в режимі онлайн запрошені експерти обговорили такі теми: призначення на публічну службу, алгоритми та процедурні питання, необхідні для дотримання законодавства, створеного у сучасних реаліях, можливості для розвитку служб управління персоналом, корисні інструменти для підвищення кваліфікації публічних службовців.
Голова Національного агентства України з питань державної служби Наталія Алюшина акцентувала увагу на тому, що нові й суворі воєнні реалії зумовлюють критичне переосмислення цінностей, планів. Ось чому і посадові особи органів місцевого самоврядування, і державні службовці повинні швидко приймати важливі рішення, адже кожна хвилина не на вагу золота, а на вагу людського життя.
Поділитись:
Перейти до вмісту